Вітання з 50-літтям Янківу Ігорю Тарасовичу!

Сьогодні, 27-го серпня, свій 50-літній ювілей відзначає доцент кафедри стрільби та технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, автор близько 40 наукових та навчально-методичних праць, кандидат у майстри спорту з шахів, переможець і призер всеукраїнських та міжнародних змагань – Янків Ігор Тарасович, який уже понад чверть століття працює в нашому виші!

Шановний Ігорю Тарасовичу, Ректорат та увесь колектив нашого Університету з нагоди Вашого піввікового ювілею висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низькоуклінну подяку за багаторічну плідну педагогічно-викладацьку і наукову діяльність, а також вагомий внесок у розбудову та розвиток шахів на теренах нашого краю й підготовку молодих фахівців галузі фізичної культури. Працюючи уже майже три десятка років у нашому виші, Ви зарекомендували себе, як висококваліфікований професіонал, який чудово вміє передати свої знання й досвід майбутнім колегам.

Вітаючи Вас з ювілеєм, перш за все хочемо побажати Вам міцного-міцного здоров’я, щирого кохання від дружини, любові та якомога більше радості від синів та родинного затишку й поваги від усіх, хто Вас оточує. Бажаємо також й нових творчих здобутків у викладацькій діяльності та науковій роботі, а також, звісно, й матеріального достатку і добробуту.

50 років – крутезна дата! Тож у цей святковий день хочемо побажати, аби у Вашому подальшому житті буде 50 на 50 щастя і добробуту. Нехай «5» буде Вашою оцінкою в будь-якій справі, а «0» – кількість проблем у житті. Бажаємо незгасного оптимізму і натхнення, бадьорості та любові, неймовірної сили й енергії! Нехай здоров’я не підводить, завзяття та оптимізму вистачає ще на довгі-довгі роки, а в душі буде весна, радість, щастя і любов! Нехай кожен ранок починається з божевільного бажання активної діяльності, а день закінчується гордістю за виконану роботу. Живіть легко і сповна насолоджуйтеся кожною хвилиною!

Пам’ятайте, 50 років для чоловіка – це всього лише пройдений життєвий досвід, це 5:0 на Вашу користь! Тож нехай Ваша мудрість життєва приносить корисні плоди, наповнюється силами та щасливими моментами. Нехай все задумане складається в один красивий пазл. А в рідній оселі хай чекають на Вас завжди з любов’ю, а проводжають – знехотя. Також не забувайте, що після 50-ти життя тільки починається! Адже тепер Ви маєте життєву мудрість, дорогоцінний досвід та перевірених друзів. Гідний чоловік повинен йти по життю сміливо. Тож не сходьте з обраного шляху, будьте міцний тілом і душею!

Щастя і здоров’я Вам, шановний Ігорю Тарасовичу,
у Ваш ювілейний день народження!
Многая літа!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ