Вітання з 50-літтям Романчуку Олександру Петровичу!

Сьогодні, 3-го травня, у другий день Великодніх свят свій 50-літній ювілей відзначає професор кафедри фізичної терапії та ерготерапії Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, доктор медичних наук Романчук Олександр Петрович – лікар вищої категорії зі спеціальності «Лікувальна фізкультура та спортивна медицина», автор та співавтор понад 570 наукових й навчально-методичних праць!

Шановний Олександре Петровичу, з нагоди Вашого ювілею, Ректорат та увесь колектив Університету висловлюють Вам свої щиросердечнівітання та подяку за багаторічну й високоефективну наукову і педагогічно-викладацьку діяльність та внесок у розбудову й розвиток в Україні галузі фізичної культури. У нашому Університеті Ви працюєте віднедавна, але уже зарекомендували себе, як висококваліфікований професіонал та один з найкращих фахівців галузі. При цьому немає жодних сумнівів, що Ваш потенціал як вченого та викладача наразі далеко не вичерпаний, а зважаючи на жагу до науково-педагогічної діяльності, уже в найближчому майбутньому Ви досягнете нових успіхів!

Ваш піввіковий ювілей співпав із улюбленими усім нашим народом Великодніми святами, тому у Вашій родині нині подвійне святкування! Тож у цей чудовий весняний день хочемо побажати Вам міцного здоров’я, кохання і сімейного щастя, любові від рідних й поваги від усіх, хто Вас оточує, а також добра, миру і процвітання у всьому. Нехай кожен день Ваша оселя наповнюється щастям і благополуччям.

Звісно, бажаємо й нових досягнень у науковій і викладацькій роботі та достатку. Бажаємо, щоб доля подарувала Вам безліч приводів для радості і щастя! Нехай збудуться всі заповітні бажання, а найголовніші цілі впевнено приведуть Вас до успіху і нових вершин! Вірте в себе – і усе обов’язково здійсниться!

50 років – це, без сумніву, важлива дата, яка несе в собі досвід прожитих років і мудрість, накопичену роками. Але це і той вік, коли людина може дозволити собі розслабитися і насолодитися кожною миттю свого життя. Нехай же ці золоті роки принесуть Вам тільки радість і трепетне хвилювання від зустрічей з улюбленими людьми, безтурботні думки про завтрашній день, спокій і душевну рівновагу.

А народна мудрість каже, що 50-літній ювілей – це як Вам сьогодні вдруге виповнилося 25. Ви молоді, здорові і повні сил! Тому просто побажаємо Вам щасливо зустріти ще як мінімум парочку 25-літніх ювілеїв, а час від ювілею до ювілею, як то кажуть, проживати на повну: весело, з вогником, заряджаючи навколишній світ своєю
енергією та оптимізмом!

Щастя і здоров’я Вам, шановний Олександре Петровичу,
у Ваш ювілейний день народження!

50 – не привід для печалі,
50 – це зрілість золота!
Хай до ста, а може, ще й і далі
Йдуть не оглядаючись літа.

Хай було у житті тривог багато,
Та не будем згадувать сумне,
Бо горить в душі іще багаття,
Ще вогонь горить – це головне!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ