Вітання з 50-літтям Величковичу Миколі Романовичу!

Сьогодні, 18-го листопада, свій 50-літній ювілей відзначає доцент кафедри фехтування, боксу та національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, Заслужений працівник фізичної культури, народний депутат Верховної Ради України VIII і IX скликання, президент Федерації рукопашу гопак України Величкович Микола Романович – колишній заступник Міністра внутрішніх справ України і перший заступник голови Комітету ВРУ з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, а головне, просто хороша і порядна Людина та прекрасний чоловік й батько двох доньок, який без малого вже майже чверть століття плідно працює в нашому виші!

Шановний Миколо Романовичу, з нагоди Вашого піввікового ювілею Ректорат та увесь колектив Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та подяку за багаторічну й високоефективну педагогічно-викладацьку і наукову діяльність та значний особистий внесок у розбудову й розвиток в Україні галузі фізичної культури і спорту загалом та рукопашу гопак зокрема. У нашому Університеті Ви працюєте вже майже 25 років на різних посадах і зарекомендували себе, як висококваліфікований професіонал, тим самим завоювавши авторитет і повагу як у колег по роботі, так і серед студентів.

Окреме спасибі за Вашу громадянську позицію та громадську і політичну діяльність. Свого часу, у дуже складний в історії українського народу період, Ви ефективно виконували функції заступника керівника Громадського об’єднання «Самооборона Майдану», працювали заступником Міністра внутрішніх справ України та першим заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму. Не менш ефективною була й Ваша робота на посаді голови Первинної профспілкової організації працівників Львівського державного університету фізичної культури та члена Центрального комітету профспілки працівників культури України.

Важливою та дуже відповідальною є й Ваша нинішня діяльність – другий термін Ви працюєте народним депутатом Верховної Ради України. Не менш плідною є й Ваша громадська діяльність на посаді президента Федерації рукопашу гопак України, яку Ви очолюєте вже понад 17 років. При цьому немає жодних сумнівів, що Ваш потенціал і як педагогічного працівника, і як політика, і як громадського діяча, і як спортивного функціонера наразі далеко не вичерпаний, а зважаючи на жагу до різних сторін життєдіяльності, уже в недалекому майбутньому Ви досягнете нових успіхів!

А найкращим підтвердженням вище сказаного та ефективності Вашої особистої діяльності є державні, галузеві та громадські нагороди й відзнаки: Нагрудний знак Федерації профспілок України «Профспілкова відзнака», медаль УПЦ КП «За жертовність і любов до України», Заслужений працівник фізичної культури.

На превеликий жаль, ми вітаємо Вас з піввіковим ювілеєм у неймовірно складний час для усього українського народу, який уже 268-й день веде виснажливу героїчну боротьбу у війні проти ненависних загарбників з проклятої усім демократичним світом московії. Тож перш за все бажаємо Вам, зрештою, як і усім українцям, мирного неба, витримки і віри в нашу неминучу перемогу, стійкості та міцності духу!

Звісно, бажаємо й міцного-міцного здоров’я ще не на один десяток років, любові й підтримки у всьому від дружини, якомога більше радості від доньок, родинного щастя і затишку, добробуту і матеріального достатку, а також щирості й поваги від усіх, хто Вас оточує. Бажаємо й творчих успіхів у педагогічно-викладацькій та науковій роботі, політичній і громадській діяльності та нових досягнень у розвитку рукопашу гопака в Україні та за кордоном.

Народна мудрість стверджує, що 50-літній ювілей – це як Вам сьогодні вдруге виповнилося 25! Адже Ви молоді, здорові і повні сил! Тому просто побажаємо Вам щасливо зустріти ще як мінімум парочку 25-літніх ювілеїв, а час від ювілею до ювілею, як то кажуть, проживати на повну: весело, з вогником, заряджаючи навколишній світ своєю
енергією та оптимізмом!

Миколо Романовичу, пів віку життя – це вже доволі солідний шлях! Втім, роки біжать, а на Вас це аж ніяк не позначається – Ви все такі ж бадьорі, молоді душею й життєрадісні та позитивно налаштовані при вирішенні будь-яких проблем. Тож будьте здорові й надалі та продовжуйте вести активний спосіб життя. Нехай енергія б’є ключем і хай не знає болю ні тіло, ні душа, нехай яскравим вогнем надії освітлюється Ваш подальший життєвий шлях, а неймовірне тепло для серця дарує любов і турбота близьких Вам людей. Радійте, насолоджуйтеся життям і завжди багато посміхайтеся!

Бажаємо Вам жити довго та щасливо, щоб кожен Ваш новий день був схожий на диво! Хай діти, а в майбутньому й онуки приносять Вам радість, а біди й горе ніколи не знайдуть дорогу до Вашої хати. Живіть у здоров’ї, у щасті, у силі, а літа хай проти Вас як можна довше будуть безсилі і щороку зозуленька хай кує Вам «многая, многая, многая літа!...».

Щастя і здоров’я Вам, шановний Миколо Романовичу,
у Ваш ювілейний, 50-й день народження!

Вам 50! Не так уже й багато:
Всього лиш 30 після 20-ти.
Тож зичимо у це прекрасне свято,
Як в юності, міцніти і рости.

Ніхто не знає, що чекає завтра.
Зірки, хоч відають, мовчать на видноколі.
Тож проживіть усі прекрасні дні
По вінця повні у щасливій долі.

Нехай Вам легко сходить час робочий,
Й спокійні будуть Ваші вихідні,
Хай щастям сяють Ваші добрі очі,
І сонцем радують всі дні!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ