Вітання з 55-літтям Бріскіну Юрію Аркадійовичу!

Сьогодні, 23-го квітня, свій 55-літній ювілей відзначає завідувач кафедри теорії спорту та фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, доктор наук з фізичного виховання і спорту, автор / співавтор понад 350 наукових та навчально-методичних праць, зокрема підручника, шести навчальних посібників, семи монографій, 26 патентів України на винаходи і корисні моделі, професор Бріскін Юрій Аркадійович, який уже три десятки років працює в нашому виші!

Шановний Юрію Аркадійовичу, з нагоди Вашого ювілею, Ректорат та увесь колектив Університету висловлюють Вам свої низько уклінні вітання та щиросердечну подяку за багаторічну й високоефективну наукову і педагогічно-викладацьку діяльність та внесок у розбудову й розвиток в Україні галузі фізичної культури.

Поступивши на навчання у наш Університет, ви пройшли шлях від студента до професора, завідувача кафедри, захистили кандидатську і докторську дисертації, підготували п’ять докторів та п’ять кандидатів наук з фізичного виховання і спорту, увесь час берете активну участь в організаційно-управлінській діяльності.

Найкращим свідченням Вашої високопродуктивної науково-педагогічної діяльності є державні нагороди та відомчі й громадські відзнаки: Почесна грамота МОН України (2008); Подяка Голови ВАК України (2010); Почесна грамота Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України (2011); Диплом лауреата премії відомим ученим і знаним фахівцям Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Західного наукового центру Національної академії наук України і МОН України (2013); Почесна грамота Львівської обласної державної адміністрації (2014); Подяка Федерації фехтування України (2016); Подяка Національного Олімпійського комітету України (2016); Заслужений діяч науки і техніки України (2017); Диплом Національної академії педагогічних наук України за вагомий внесок у розвиток наукових шкіл у галузі вищої освіти (2020).

У цей святковий день перш за все бажаємо Вам міцного-міцного здоров’я та довголіття, любові від рідних та родинного затишку і поваги від усіх, хто Вас оточує. Також бажаємо не зупинятися на досягнутому у професійному розвитку – нових творчих успіхів у педагогічній діяльності та грандіозних звершень внауковій роботі й кар’єрного росту. Звісно, бажаємо й матеріального достатку та завжди залишатися порядною людиною і щоденно мати гарний настрій й позитивне ставлення до життя.

У народі кажуть, що 55 років – це вже не юність і не молодість, а мудра зрілість, життєвий досвід і заслужена повага. Бажаємо Вам весняних посмішок, літнього тепла, осінніх фарб і зимової стійкості характеру. І нехай всі наші побажання долетять за призначенням та неодмінно здійсняться. Зустрічайте новий день з посмішкою, запалом й очікуванням дива!

Сьогодні для Вас дві п’ятірки дружно стали в ряд, а значить настав час забути всі біди і печалі. Тож бажаємо Вам також неймовірної сили і бадьорості, тільки позитивних емоцій та радісних днів, любові у Вашому серці і любові близьких до Вас, неодмінних успіхів та благополуччя. Тільки радості на душі, посмішки на губах і душевної доброти. Успіху в усьому, удачі у справах. Щоб ніякі хвороби і негоди ніколи не торкалися Вас.

55 – красиве число, красива дата красивого ювілею. Начебто життя оцінило Ваші справи і Ваші душевні якості на «відмінно»! Це означає, на Землі Ви проходите свій шлях не дарма. Ви залишили слід в долях інших і поділилися з ними частинкою свого серця! Не шкодуйте, що час пролітає, адже кожен рік по-своєму багатий. І в день народження, у свій ювілей в колі друзів Ви відчуєте їх близькість, тепло і ще раз зрозумієте, що жити на світі – це прекрасно! П’ятикратного здоров’я Вам, в п’ять разів більше удачі і ще маленьку п’ятірочку везіння. Відмінних результатів всім Вашим починанням і суцільних п’ятірок в усіх справах!

З ювілеєм Вас та многая літа, шановний Юрію Аркадійовичу!

Ваш прекрасний ювілей
Позбирав усіх гостей,
Друзів теж прийшло багато
Вам здоров’я побажати.