Вітання з 60-літтям Борецькому Юрію Романовичу!

Сьогодні, 15-го липня, свій 60-літній ювілей відзначає завідувач кафедри біохімії та гігієни Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, професор, доктор біологічних наук, старший науковий співробітник, автор / співавтор понад 130 наукових праць та просто дуже добра й порядна Людина – Борецький Юрій Романович!

Вельмишановний Юрію Романовичу, з нагоди Вашого ювілею, Ректорат та увесь колектив нашого Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за багаторічну високоефективну наукову і педагогічно-викладацьку діяльність та вагомий внесок у розбудову й розвиток в Україні галузі фізичної культури. Окрема подяка за ефективну роботу у КНГ збірної команди України зі стрільби з лука та в Автомобільній федерації України.

А найкращим свідченням Вашої високопродуктивної науково-педагогічної діяльності є державні нагороди та відомчі й громадські відзнаки: Почесна грамота Львівської обласної державної адміністрації (2013); Почесна грамота Національної академії наук України (2013); Подяка Міністерства освіти і науки України (2020); Подяка Національного Фонду Досліджень України (2021).

Вітаючи Вас у цей по-справжньому спекотний літній день з ювілеєм, перш за все, шановний Юрію Романовичу, бажаємо Вам міцного-міцного здоров’я і довголіття, любові та якомога більше радості від рідних і сімейного затишку й поваги від усіх, хто Вас оточує. Також бажаємо нових творчих звершень у науковій роботі та успіхів у педагогічно-викладацькій діяльностій матеріального достатку і добробуту. Продовжуйте займатися улюбленою справою, перебувайте у відмінній фізичній і морально-психологічній формі, отримуйте щоденно максимальну порцію позитивних емоцій та даруйте гарний настрій усім тим, хто поряд з Вами, а також залишайтеся порядною людиною.

Будь-який ювілей – це час приймати гарячі вітання від рідних і друзів. Та 60 років – це не лише досвід і роки, а ще й повага, заслуги і мудрість. Тож бажаємо Вам завжди бути в гармонії з собою, благополуччя і щастя, турботи про найрідніших, умиротворення в хвилини відпочинку, а також здоров’я тілу, молодості душі та блиску очам.

Бажаємо Вам залишатися при силі й бадьорості, радіти новим зустрічам та перемогам, з легкістю відпускати всі тривоги й образи з серця, з цікавістю і натхненням входити в новий день. Збагачення Вам духовного і матеріального, радості в домі, на роботі й в навколишньому світі. Прекрасного самопочуття, великого натхнення і постійних надзвичайних подій. Будьте любимі та щасливі і нехай Вас супроводжують тільки щасливі моменти, прекрасний настрій і повага!

У 60 років починається чудова пора життя, наповнена світлими спогадами, теплими зустрічами, добрими посмішками та новими інтересами. Тож щиро вітаємо Вас з важливою датою і бажаємо в повному здоров’ї й з оптимізмом продовжувати свій шлях, пишатися прожитими роками і досягнутими успіхами, дорожити близькими та зігрівати своє серце любов’ю. І нехай дорога життя й далі буде спокійною та доброю, хай не тривожать душу смуток і біди, хай в двері стукає лише радість та щастя, поруч будуть рідні й справжні друзі, а за вікном світить яскраве сонце удачі!

З ювілеєм Вас та многая літа, шановний Юрію Романовичу!
І нехай Всевишній та Матінка Божа оберігають Вас
і Ваших рідних й близьких!