Вітання з 65-літтям Коркуні Івану Івановичу!

Сьогодні, 15-го липня, свій 65-літній ювілей відзначає доцент кафедри економіки та менеджменту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат економічних наук, заслужений економіст України Коркуна Іван Іванович – прекрасний фахівець і чудовий педагог, а головне, по-справжньому неймовірно добра й порядна Людина з великої літери!

Вельмишановний Іване Івановичу, з нагоди Вашого ювілею, Ректорат та увесь колектив нашого Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за багаторічну високоефективну педагогічно-викладацьку і наукову діяльність та вагомий внесок у розбудову й розвиток економіки України. А найкращим підтвердженням Вашого професіоналізму та належного ставлення до роботи є державні й громадські відзнаки: Почесне звання Президента України «Заслужений економіст України», Медаль «20 років незалежності України», Смарагдовий орден за заслуги в галузі спорту, Почесна грамота Верховної Ради України, Орден «За заслуги III ступеня».

Не можна не сказати й про Ваші людські якості – доброзичливість, чесність, порядність, комунікабельність, відвертість, принциповість, толерантність... А Ваш життєвий досвід, логіка мислення та вміння з різних сторін оцінити ту чи іншу ситуацію, дозволяють Вам майже завжди давати раціональну й корисну пораду практично з будь-якого питання – як професійного, так і загальножиттєвого. Тож, напевне, не випадково поміж собою працівники нашого вишу частенько називають Вас «професором по життю».

Шановний Іване Івановичу, зазвичай, ювілей прийнято відзначати з великим розмахом в колі рідних, друзів та колег по роботі, аби торжество надовго запам’яталося... Та на превеликий жаль, нині не до подібних святкувань – уже п’ятий місяць триває війна українського народу проти рашистської орди з московії, в якій ми відстоюємо свою
незалежність і щасливе майбутнє нашої держави. Тож в першу чергу, вітаючи Вас у цей літній день з ювілеєм, хочемо побажати Вам та нам усім якомога швидше прогнати клятих варварів з Богом нам даної Святої Землі та перемогти ненависного ворога-супостата! Звісно, традиційно бажаємо Вам на довгі роки й міцного-міцного здоров’я, справжньої любові та якомога більше радості від ріднихй близьких і поваги від усіх, хто Вас оточує, успіхів у педагогічно-викладацькій діяльності й нових досягнень у науковій роботі, а також добра, миру, достатку і процвітання у всьому!

65 років – це прекрасний та благословенний ювілей! Адже мудрості вже не позичати, а досвід просто зашкалює; тіло ще бадьоре і майже молоде, а душа сповнена любові та співпереживання! Тож ще раз бажаємо Вам міцного здоров’я, аби вистачило його щонайменше до столітнього ювілею, сили та волі, щоб зміцнювати себе фізично і духовно та викликати захоплення в очах усіх навколишніх! Нехай життя грає всіма фарбами веселки та дарує Вам кращі дні, в яких не буде поспіху, стресів, тривог, а будуть тільки сонце тепле, небо бездонне та ліс і поле в ніжній зелені, де лагідний вітерець цілує Вас та обіймає!

З ювілеєм Вас та многая літа,
шановний Іване Івановичу!

Ваш ювілей – солідна дата,
Та про це зараз пам’ятать не слід,
А ліпше щиро побажати
Щастя, здоров’я і довгих літ.

Щоб життя Ваше завжди було у мирі,
В колі близької сім’ї,
Нехай пісні чудові й щирі
Вам в гаю шепочуть солов’ї.

65 – є зовсім небагато,
Дуже щаслива і гарна пора.
Бажаємо Вам у родинне свято
Довгих років радості й добра.

Нехай над Вами буде блакитне небо,
Не залишать сили на путі.
І живіть стільки, буде скільки треба
Гордо ступайте у житті!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ