Вітання з 70-літтям Борькіну Володимиру Пантелійовичу!

Сьогодні, 2-го січня, свій 70-літній ювілей відзначає старший лаборант кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, майстер спорту СРСР з метання спису та просто хороша й порядна Людина – Борькін Володимир Пантелійович, який уже майже три з половиною десятки років працює у нашому виші!

Вельмишановний Володимире Пантелійовичу, з нагоди Вашого Поважного Ювілею, Ректорат та увесь колектив Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за багаторічну працю. Упродовж усієї трудової діяльності в нашому Університеті Ви завжди вирізнялися своїм професіоналізмом – фахово виконували свої функціональні обов'язки і тим самим не словом, а ділом показували молоді, як саме потрібно відноситися до роботи.

Окрема подяка за тренерську роботу. Адже вже багато років Ви не тільки якісно виконуєте роботу старшого лаборанта кафедри, а й за сумісництвом працюєте тренером, передаючи своїм учням свій чималий досвід. А він у Вас достатньо вагомий, адже свого часу ви були членом збірної команди СРСР з легкої атлетики – перемагали та займали призові місця на міжнародних змаганнях. Зокрема, на престижних матчевих зустрічах СРСР – НДР і СРСР – США, а також Кубку «Дружби». Серед Ваших вихованців низка переможців і призерів змагань всеукраїнського рівня, а троє з них виконали норматив майстра спорту. Окрім того, вже майже півтора десятка років Ви очолюєте збірну Львівської області з легкоатлетичних метань.

У цей другий календарний день Нового, 2022 року, дозвольте від усього серця привітати Вас зі знаменним ювілеєм – 70-річчям! Бажаємо Вам, насамперед, міцного-міцного здоров’я на багато років і довголіття, любові від дружини, дітей і онуків, родинного затишку й поваги від усіх, хто Вас оточує. Також бажаємо успіхів у роботі на кафедрі й тренерській діяльності та матеріального достатку, а головне, щоденно мати гарний настрій і продовжувати творити добро.

70 років – прекрасний, благословенний ювілей! Це вік, коли мудрості вже не займати, а досвід просто зашкалює. При цьому тіло ще достатньо бадьоре і майже молоде, а душа сповнена любові і співпереживання! У цей особливий День народження бажаємо Вам дуже міцного здоров’я, аби його вистачило до столітнього ювілею, а також сили і волі, щоб зміцнювати себе і фізично, і духовно!

Бажаємо шанобливої поваги від колег і знайомих, безмірної любові близьких та рідних людей, а ще захоплення в очах оточуючих! Нехай життя грає всіма барвами веселки і дарує Вам найкращі дні, в яких не буде поспіху і суєти, стресів та тривог, а будуть тільки тепле сонце, небо бездонне, ліс і поле ніжної зелені, де ласкавий вітерець цілує Вас і міцно-міцно обіймає! Хай в родині зберігається щастя і мир, нехай у домі завжди буде затишно і тепло. Бажаємо незгасаючої надії, удачі та щирої любові близьких. Будьте молоді душею, міцні тілом і сильні характером! Бажаємо Вам тільки світла, тепла, радості, удачі та любові!

З Ювілеєм Вас і многая літа,
шановний Володимире Пантелійовичу!
І нехай Всевишній та Матінка Божа оберігають Вас
і Ваших рідних й близьких!