Вітання з 70-літтям Прокопенку Віктору Івановичу!

Сьогодні, 17-го травня, свій 70-літній ювілей відзначає старший викладач кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, майстер спорту СРСР, автор / співавтор 20 наукових і навчально-методичних статей та просто хороша й порядна Людина – Прокопенко Віктор Іванович, який уже понад сорок років працює у нашому виші!

Вельмишановний Вікторе Івановичу, з нагоди Вашого Поважного Ювілею, Ректорат та увесь колектив Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за багаторічну педагогічно-викладацьку, тренерську й наукову діяльність і вагомий внесок у підготовку молодих кадрів галузі фізичної культури.

Окрема подяка за підготовку майстра спорту міжнародного класу Тетяни Гамери-Шмирко та чемпіона Європи серед паралімпійців Олега Лещишина. А найкращим підтвердженням Вашого професіоналізму є державні та галузеві відзнаки: Почесна грамота Міністерства молоді та спорту України, Грамота Львівської обласної ради, Подяка голови м. Львова за підготовку паралімпійців.

Дозвольте від усього серця привітати Вас зі знаменним ювілеєм – 70-річчям! У цей святковий день бажаємо Вам, насамперед, міцного-міцного здоров’я і довголіття, любові, родинного затишку й поваги від усіх, хто Вас оточує. Також бажаємо успіхів у викладацькій діяльності та тренерській роботі та матеріального достатку, а головне, щоденно мати гарний настрій і творити добро.

Ви пройшли славний життєвий шлях, реалізували майже всі свої таланти, завжди допомагали і продовжуєте підтримувати тих, хто цього потребує. У Вас щире любляче серце, Ви і нині продовжуєте захоплювати оточуючих своєю енергією та надзвичайною працьовитістю. Ви зігріваєте всіх своїм душевним теплом, даруєте радість і мудрість. Спасибі Вам за все, дай Вам Бог міцного здоров’я і довгих років життя! І нехай вони будуть наповнені ніжністю, родинним теплом і турботою.

Нехай у Вашому домі, у серці і в душі завжди панує взаєморозуміння, любов і щастя! Бажаємо, щоб все, про що мрієте, збулося і залишилося з Вами назавжди! Нехай не посміє до Вас наблизитися нещастя і печаль! Нехай з Ваших очей ніколи не будуть литися сльози образи, тужіння і смутку, а лише щирі сльози щастя! Бажаємо Вам щирих і добрих друзів, щоб Ви ніколи не відчували себе самотнім! І, звичайно ж, бажаємо такого здоров’я, якому б позаздрив будь-який молодий і міцний хлопець! Бажаємо Вам тільки світла, тепла, радості, удачі та любові!

Щастя і здоров’я Вам, шановний Вікторе Івановичу,
у Ваш ювілейний день народження!
Многая літа!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ