Вітання з 70-літтям Шевчуку Анатолію Миколайовичу!

Сьогодні, 18-го квітня, свій 70-літній Ювілей святкує викладач кафедри водних та неолімпійських видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, Заслужений тренер України, неодноразовий призер чемпіонатів Європи з триатлону серед ветеранів Шевчук Анатолій Миколайович!

Шановний Анатолію Миколайовичу, з нагоди Вашого ювілею, Ректорат та увесь колектив нашого Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання і безмежну подяку за високоефективну педагогічно-викладацьку діяльність та тренерську роботу, упродовж якої Ви підготували чотирьох майстрів спорту міжнародного класу та близько 20 майстрів спорту з сучасного п’ятиборства і триатлону.

Не можна не згадати й Ваші досягнення як спортсмена. Ви один з небагатьох, хто став Майстром спорту одразу у двох видах спорту – з сучасного п’ятиборства та фехтування. Неодноразово вигравали титул та ставали срібним і бронзовим призером чемпіонату України з сучасного п’ятиборства. А перейшовши у категорію ветеранів, вибороли «срібло» континентальної першості на дистанції «аермен» та «бронзу» чемпіонату Європи з олімпійського триатлону в своїй віковій категорії.

Заслуговує на добрі слова й Ваша трудова діяльність на посадах Президента Федерації триатлону Львіської області (2010–2019), члена президії Федерації триатлону України (2015–2020), голови колегії суддів України з триатлону (2015–2020).

Cьогодні Ви приймаєте вітання з нагоди свого 70-ліття! Та для вас 70 років – лише цифра, тому що Ваш оптимізм і впевненість в собі говорять про те, що в душі Ви молоді та навіть не думаєте про свій вік. А спілкуватися з Вами – одне задоволення, тож ми від щирого серця хочемо побажати Вам здоров’я і життєвих сил, багато щасливих і радісних днів попереду та якомога більше позитивних моментів. І, позаяк Ви вже зовсім доросла людина, бажаємо завжди, скрізь і всюди мати можливість робити те, що подобається, сміятися від душі, трудитися тільки тоді, коли буде натхнення, байдикувати тоді, коли все набридне. Бажаємо частіше посміхатися та відчувати душею себе поетом і нехай яскраві фарби життя не тьмяніють, нехай Вами завжди керує любов!

Також від душі бажаємо їсти все, що смачно, робити все, що подобається, спати, скільки хочеться та тішитися, коли серце того зажадає і при цьому завжди залишатися при повній бадьорості. Нехай 70 років відкриють нову епоху віку без зайвих обов’язків, але з повними правами на щастя і відпочинок. Нехай в житті буде ще багато щасливих календарів, а також дивовижних історій.

З ювілеєм Вас та многая літа,
шановний Анатолію Миколайовичу!

У цей святковий світлий день,
Коли настав Ваш ювілей,
Ми щиро Вас вітаємо,
Добра і щастя Вам бажаємо.

Хай оминають Вас тривоги,
Хай Бог дасть щастя на путі,
Хай світла й радісна дорога
Щасливо стелиться в житті!

Тож не старійте і не знайте
В житті ні смутку, а ні бід,
У серці молодість плекайте,
Живіть до ста щасливих літ!