Вітання з 70-літтям Штойку Павлу Івановичу!

Сьогодні, 20-го листопада 2022 року, свій 70-літній ювілей відзначає ще зовсім донедавна професор кафедри туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, доктор географічних наук Штойко Павло Іванович – дійсний член Наукового товариства імені Тараса Шевченка, автор / співавтор понад 180 наукових праць та просто хороша, доброзичлива й порядна Людина з великої літери!

Вельмишановний Павле Івановичу, з нагоди Вашого поважного Ювілею, Ректорат та увесь колектив нашого Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за багаторічну високоефективну педагогічно-викладацьку і наукову діяльність та вагомий особистий внесок у розбудову й розвиток освіти в Україні.

Окреме спасибі за те, що усю свою трудову діяльність Ви присвятили навчанню і вихованню молодого покоління – майбутньому нашої держави. Розпочали Ви її вчителем Підберізцівської восьмирічної школи Пустомитівського району Львівської області, в якій працювали майже півтора десятка років. Далі понад чверть століття викладали на кафедрі раціонального використання природних ресурсів і охорони природи Львівського державного університету імені Івана Франка, де пройшли шлях від викладача до професора, захистили спершу кандидатську, а згодом й докторську дисертації, отримали наукову ступінь доктора географічних наук, багато років були членом спеціалізованої вченої ради. Не менш ефективно Ви працювали і в нашому Університеті, зарекомендувавши себе справжнім фахівцем найвищого рівня, тим самим заслуживши авторитет і повагу як в колег по роботі, так й у студентів.

Немає жодних сумнівів, що Ви й надалі фахово б читали лекції та проводили практичні заняття зі студентами, займалися науково-дослідницькою роботою, однак важка хвороба змусила Вас припинити активну педагогічно-викладацьку діяльність. Тож вітаючи Вас з поважним Ювілеєм у цей прохолодний осінній день, ми перш за все щиро бажаємо Вам з Божою поміччю здолати недугу і ще багато-багато років у доброму здоров’ї – як фізичному, так і морально-психологічному – вести здоровий, повноцінний спосіб життя й з часом, а чому б і ні, повернутися до улюбленої роботи.

Звісно, як і годиться на ювілей, бажаємо Вам безмежної любові й щирої підтримки у всьому від рідних й близьких, людської поваги від усіх, хто Вас оточує, а також удачі, добра і матеріального достатку.

Сім десятків років людського земного життя – це такий термін, упродовж якого багато чого змінилося в світі. Ви ж пройшли через всі ці роки з високо піднятою головою, тож тепер служите прикладом для всіх нас і перш за все для молоді, якій Ви впродовж багатьох десятиліть передаєте як свої професійні знання, так і набутий життєвий досвід.

Ще раз бажаємо Вам повного одужаня і більше ніколи не хворіти, за будь-яких обставин завжди зберігати силу духу, більше посміхатися та насолоджуватися кожною миттю життя. Нехай Ваші близькі оточують Вас теплом, любов’ю і турботою, а енергія, оптимізм і гарний настрій не покидають Вас ніколи. І нехай здоров’я та радість залишаються з Вами кожен день ще багато-багато років!

З роси й води Вам, шановний Павле Івановичу,
і нехай Всевишній береже Вас та Ваших рідних й близьких
і нашу рідну Україну!

Роки життя, наче птиці, летять,
Їх ніколи не вернеш назад,
Ніби ще вчора було двадцять п’ять,
А сьогодні уже сімдесят.

Дарма, що рік за роком проліта,
Що скроні Ваші вже геть посивіли.
Головне, щоб молодою залишалась душа,
І думи щоб ніколи не старіли.

Бажаємо Вам здоров’я міцного,
Молодечої сили, як в добрі часи,
Веселої пісні, дотепного жарту
І щастя земного з води і роси.

Хай сили помножаться втричі,
Здоров’я прибуде, як чиста роса.
Складаєм подяку, бо Ви того варті,
Нехай переможе молитва й краса.

За роками рік життя невпинно лине,
Дарує весен веселковий час.
У цю прекрасну ювілейну днину
Вітання щирі Ви прийміть від нас.

Хай доля шле добро і щастя,
Міцне здоров’я, море благ земних,
А щедрі дні, мов рушники квітчасті,
Нехай ще довго стеляться до ніг.