Вітання з 70-літтям Заневському Ігорю Пилиповичу!

Сьогодні, 28-го травня, свій 70-літній ювілей відзначає завідувач кафедри інформатики та кінезіології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, професор, доктор технічних наук, автор / співавтор понад 250 наукових та навчально-методичних праць та просто дуже хороша й порядна Людина – Заневський Ігор Пилипович, який уже 39 років працює у нашому виші!

Вельмишановний Ігоре Пилиповичу, з нагоди Вашого Поважного ювілею, Ректорат та увесь колектив Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за багаторічну високоефективну наукову і педагогічно-викладацьку діяльність та вагомий внесок у розбудову й розвиток в Україні галузі фізичної культури.

За майже чотири десятки років по-справжньому плідної роботи у нашому Університеті Ви пройшли шлях від старшого викладача до завідувача кафедри, захистили докторську дисертацію й отримали вчене звання професора, підготували вісім кандидатів наук. Окрема подяка Вам за ефективну роботу упродовж майже 30 років у КНГ збірної команди України зі стрільби з лука. «Синьо-жовті» робінгуди за цей час здобули солідну колекцію медалей на найпрестижніших змаганнях – Олімпійських іграх та чемпіонатах світу і Європи.

А найкращим свідченням Вашої високопродуктивної науково-педагогічної діяльності є державні нагороди та відомчі й громадські відзнаки: Нагрудний знак Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти України» (2014); Почесні грамоти Міністерства України у справах молоді і спорту (1996), Держкомітету молодіжної політики, спорту і туризму України (2000), Держкомітету України з питань фізичної культури і спорту (2003), ВАК України (2006), Львівської обласної ради (2006), МОН України (2006); Подяка ВАК України (2004); Диплом НОК України за кращу наукову роботу (2006); Подяка Прем’єр-міністра України за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку фізичної культури і спорту (2009); Грамота Львівської обласної державної адміністрації (2011); Кавалер Почесної відзнаки ЛДУФК імені професора Івана Боберського (2016).

Вітаючи Вас з Поважним ювілеєм, шановний Ігоре Пилиповичу, перш за все бажаємо Вам міцного-міцного здоров’я і довголіття, любові від рідних та сімейного затишку й поваги від усіх, хто Вас оточує. Також бажаємо нових творчих здобутків у педагогічно-викладацькій діяльності і науковій роботі та матеріального достатку. Продовжуйте залишатися порядною людиною, отримуйте щоденно максимальну порцію позитивних емоцій та даруйте гарний настрій усім тим, хто поряд з Вами.

70 років – прекрасний, благословенний ювілей! Це вік, коли мудрості вже не займати, а досвід просто зашкалює. При цьому тіло ще достатньо бадьоре і майже молоде, а душа сповнена любові і співпереживання! У цей особливий День народження бажаємо Вам дуже міцного здоров’я, аби його вистачило до столітнього ювілею, а також сили і волі, щоб зміцнювати себе і фізично, і духовно!

Бажаємо шанобливої поваги від колег і знайомих, безмірної любові близьких та рідних людей, а ще захоплення в очах оточуючих! Нехай життя грає всіма барвами веселки і дарує Вам найкращі дні, в яких не буде поспіху і суєти, стресів і тривог, а будуть тільки тепле сонце, небо бездонне, ліс і поле ніжної зелені, де ласкавий вітерець цілує Вас і міцно-міцно обіймає! Хай в родині зберігається щастя і мир, нехай у домі завжди буде затишно і тепло. Бажаємо незгасаючої надії, удачі та щирої любові близьких. Будьте молоді душею, міцні тілом і сильні характером!

З ювілеєм Вас та многая літа,
шановний Ігоре Пилиповичу!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ