Вітання з 75-літтям Бусолу Василю Андрійовичу!

Сьогодні, 16-го квітня, свій 75-літній Ювілей відзначає багаторічний (від 1993 року) завідувач кафедри фехтування, боксу та національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат педагогічних наук, доцент, почесний професор нашого вишу, автор / співавтор понад 80-ти наукових і навчально-методичних праць та просто хороша й порядна Людина – Бусол Василь Андрійович, який працює в нашому Університеті вже більше, ніж півстоліття!!!

Шановний Василю Андрійовичу, з нагоди Вашого поважного Ювілею, Ректорат та увесь колектив Університету висловлює Вам свої низько уклінні вітання та щиросердечну подяку за багаторічну високоефективну працю і Ваш внесок у розбудову й розвиток в Україні галузі фізичної культури загалом та вітчизняної школи фехтування зокрема. За 52 роки трудової діяльності у нашому виші Ви проявили себе як справжній висококваліфікований професіонал, а найкращим свідченням якості Вашої педагогічно-викладацької і тренерської роботи є державні та галузеві відзнаки: Заслужений тренер України, Відмінник освіти України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Почесні грамоти Мінмолодьспорту України, Подяки НОК України, Почесна грамота Львівської обласної державної адміністрації, Почесна відзнака Федерації фехтування України «За вагомий внесок у розвиток фехтування України».

Окремо дякуємо за Ваші тренерські досягнення – підготовку понад двох десятків майстрів спорту, серед яких члени збірної команди України, переможці та призери всеукраїнських і міжнародних змагань з фехтування. Також в значній мірі саме завдяки Вам збірна нашого Університету з фехтування неодноразово ставала переможцем і призером Всеукраїнських студентських ігор у загальнокомандному заліку серед закладів вищої освіти.

Не можна не згадати й вашу багаторічну, а головне, плідну працю на посаді президента Федерації фехтування Львівської області, яку ви незмінно очолюєте з 1993 року. Окрім того, з 1998 року Ви є членом президії та виконкому Федерації фехтування України, а від 2008 року – членом виконкому Студентської спортивної спілки Львівської області.

Перш за все, вітаючи Вас з Ювілеєм, від усієї душі хочемо побажати міцного здоров’я, любові від доньки, сина, зятя, невістки і онуків та родинного затишку й достатку, а також поваги від усіх, хто Вас оточує. Звісно, бажаємо й нових творчих успіхів і здобутків у науково-педагогічній діяльності та вагомих перемог у тренерській роботі на всеукраїнському і міжнародному рівнях.

У цей світлий ювілейний день прийміть найщиріші наші вітання. Сьогодні на святковому торті запалає Ваша 75-та свічка! Та хіба ж це літа, коли очі у Вас горять і душа молода, як і в 25?! Тож нехай доля й надалі дарує Вам доброго віку ще багато-багато років – щоб втіхи і радості у Вашому домі було без ліку. Хай обминають Вас невдачі і грози, а сльози на очах з’являються тільки від сміху!

Бадьорість в тілі та радість у душі хай будуть завжди з Вами! Здоров’я й щастя зичим не на рік і не на два, а на все життя бажаємо його щиро. Хай нових днів ще буде безліч – без ліку щастя і пісень прекрасних. Бажаємо Вам, аби радісним і довгим був Ваш вік – з добром, любов’ю, спокоєм і миром! Ми Вам посилаємо ці вдячні слова, а Бог хай дарує Вам многії літа!

З ювілеєм Вас, шановний Василю Андрійовичу!
І нехай Всевишній оберігає Вас та Ваших рідних й близьких!

В 75 розквітає життя,
І душа, наче пташка, співає!
І хоч в юність нема вороття,
Та у серці вона оживає!

Хай у житті Вашім завжди буде літо,
А якщо осінь – то тепла й золота!
Нехай у гості їдуть завжди діти,
Хай сміх і радість на подвір’ї не стиха!

Нехай рясні дощі несуть для Вас здоров’я,
Проміння сонячне цілує у вуста!
Нехай онуки зігрівають Вас любов’ю,
Бажаєм довгого й щасливого життя!