Вітання з 75-літтям Никитенку Анатолію Олексійовичу!

Сьогодні, 10-го квітня, свій 75-літній Ювілей відзначає доцент кафедри фехтування, боксу та національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат педагогічних наук, автор/співавтор понад 90 наукових і навчально-методичних праць, легенда вітчизняного боксу та просто прекрасна й без найменшого перебільшення Людина з великої літери – Никитенко Анатолій Олексійович, який близько півстоліття (!!!) працює в нашому виші.

Шановний Анатолію Олексійовичу, з нагоди Вашого поважного Ювілею увесь колектив нашого Університету висловлює Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за багаторічну сумлінну працю. За 46 років трудової діяльності у нашому виші Ви проявили себе як справжній висококваліфікований професіонал, тим самим абсолютно заслужено завоювавши великий авторитет та повагу як у колег по роботі, так і в студентів.

Окремо дякуємо Вам за ваші спортивні досягнення у рингу. Упродовж боксерської кар’єри Ви зібрали цілу колекцію нагород та титулів: багаторазовий переможець міжнародних змагань в складі збірної команди СРСР (1970–1975), дворазовий призер чемпіонату СРСР (1973, 1974), чемпіон світу серед військовослужбовців в особистих (1972) та командних змаганнях (1971–1973), чемпіон Збройних сил СРСР (1970–1973); Майстер спорту СРСР (1968), майстер спорту СРСР міжнародного класу (1973). Чималих успіхів Ви досягли і на тренерській та викладацькій роботі.

Анатолію Олексійовичу, вітаючи Вас з Ювілеєм, перш за все від усієї душі хочемо побажати Вам міцного-міцного здоров’я, любові від дружини, синів, невістокі онуків та родинного затишку й достатку, а також поваги від усіх, хто Вас оточує та нових успіхів у роботі.

75 років – це тричі по 25. Та головне, нехай у Вас в душі завжди залишається 25, а тіло теж прагне до цього віку, але при цьому нехай мудрість прожитих років не залишає розуму. Бажаємо Вам відсвяткувати ще безліч ювілеїв та завжди зберігати здоров’я і силу. А ще кажуть, що 75 – це вік зрілості, шани, пошани і слави. А ми бажаємо, щоб для Вас він також був віком міцного здоров’я, бадьорості, радості, благополуччя й душевного родинного тепла!

У цей весняний святковий день бажаємо Вам також добра і миру, довгих років життя, відмінного настрою, щастя, радості, великої і світлої любові. Нехай все у Вас буде добре й кожен день радує перспективами та незвичайними відкриттями. І нехай поруч з Вами завжди будуть надійні друзі та люблячі рідні! Та продовжуйте радувати нас усіх своїми новими здобутками та просто оптимістичним настроєм.

З ювілеєм Вас та многая літа,
шановний Анатолію Олексійовичу!

Тисячі днів, мільйони хвилин
В цих роках оживають.
75 мільярдів секунд
Вас в ювілей вітають!

З кожною стежкою, якою пройшли,
Сміливо вперед крокуючи.
З кожним рішенням у Вас на шляху,
Про мету не забуваючи.

Вітаємо з кожною весною,
З якої Ви розцвітали.
Вітаємо з кожною зіркою,
В яких бажання шукали.

Попереду у Вас років дорога,
І бажаємо гордо пройти.
Сил, здоров’я і хоробрості багато,
Щоб світло душі пронести!