Вітання з Днем Тренера!

Сьогодні, 19-го липня, вперше на офіційному рівні в Україні відзначають нове професійне свято – День Тренера! Рівно чверть століття тому, 19-го липня 1996 року, Україна в американській Атланті вперше взяла участь у літніх Олімпійських іграх, як незалежна держава та самостійна команда.

Шановні друзі!

Кожен, хто у своєму житті відвідував ту чи іншу спортивну секцію, чудово знає, що робота тренера є неймовірно важкою і дуже енергозатратною та полягає не лише у поясненнях, як працюють м’язи й тренажери, що і як необхідно робити на тренуваннях та змаганнях заради досягнення перемоги. Ці люди також стають атлетам вірними наставниками і друзями, які допомагають їм пройти шлях до своїх цілей. А в дитячому та юнацькому віці тренери дуже часто для юних спортсменів фактично являються другими батьками, адже не лише навчають своїх учнів спортивної майстерності, а й формують у них життєві цінності та виховують особистостей – гідних громадян нашої держави.

Так само ні для кого не секрет, що тренерська робота частенько буває не надто вдячною. Адже далеко-далеко не з кожного учня в підсумку виростає висококласний майстер спорту. Окрім того, скільки існує спортивна діяльність, стільки й живе неписане правило: у спорті завжди перемагає спортсмен (команда), а програє – тренер. Тож лаври і слава переможців завжди здебільшого дістаються атлетам. Натомість усі «шишки» в разі невдачі летять у сторону саме їхніх наставників.

Однак, незважаючи ні на які трудності та недоліки, тренерська професія завжди є шанована не лише спортсменами та вболівальниками, а й загалом усіма людьми.

Тож дорогі наші Тренери, нині у день вашого професійного свята дозвольте Вас привітати та висловити нашу шану й подяку за Вашу важку повсякденну працю, завдяки якій виростає здорове молоде покоління нашого українського народу і водночас завдяки перемогам на спортивних аренах світу ваших вихованців зростає імідж та міжнародний авторитет держави України!

Напевне символічно, що вперше офіційно День тренера в Україні ми відзначаємо за лічені навіть не дні, а години до відкриття таких довгоочікуваних і багатостраждальних ХХХІІ літніх Олімпійських ігор у Токіо. На олімпійських аренах столиці Японії змагатимуться й 157 українців. Ми віримо, що вони гідно представлять нашу Батьківщину на головних змаганнях людства і упродовж Ігор-2020 не один раз підніметься до гори синьо-жовтий Прапор нашої країни та пролунає наш Державний Гімн «Ще не вмерла Україна!».

Тож низько уклінно дякуємо Вам за Вашу віддану багаторічну працю, за щоденну титанічну роботу, за підтримку та можливість завжди на Вас покластися, за усі ночі без сну через хвилювання за команду (спортсмена), за всі ті переживання під час виступів атлетів, за великі перемоги, які без вас точно б не відбулися! Адже кожна звитяга – це заслуга не тільки самого спортсмена, а плідна й високоефективна праця цілої команди, першу роль в якій відіграє саме Тренер!

У цей літній, по-справжньому спекотний день, бажаємо Вам міцного здоров’я і невгасимого ентузіазму, бравого самопочуття та впевнених сил, сімейного щастя й добробуту! Звісно, від щирого серця хочемо побажати Вам також талановитих і вдячних учнів та щирої поваги від них, професійних успіхів у досягненні поставлених найвищих цілей, безперечних чесних перемог і по-справжньому великих звершень!

Нехай всі Ваші «хочу» з допомогою Ваших «можу» і «вірю» перетворюються в переможне багатоголосе «Ура!!!». Бажаємо, щоб в житті у Вас були вірні товариші та люблячі близькі, а в професійній діяльності – належні умови для роботи, необмежені можливості й великі успіхи!

Ще раз спасибі Вам за Вашу працю, за віру в учнів. Пам’ятайте, що їхні перемоги і успіхи – це значною мірою саме Ваші заслуги. Будьте завжди здорові, міцні, щасливі, і нехай Ваші підопічні приносять Вам радість і гордість. Бажаємо постійного розвитку і прагнення вдосконалити себе і тих, хто Вас оточує. Успіху, радості та гордості за результати своєї праці. Нехай у вашому житті все буде так, як ви плануєте!

З повагою
Ректорат ЛДУФК імені Івана Боберського

Бажаємо в роботі Вам не втомлюватися,
Успіхів завжди і в усьому досягати.
Створити переможців сильних та жвавих,
Витривалих, хоробрих і до всього цікавих.

Щоб життя Вам подарунки завжди приносило,
І все, що так потрібно Вам, щоб все у Вас було:
Любові, доброти, жити гідно, в достатку.
І здоров’я щоб завжди було в порядку!

P.S. Президент Володимир Зеленський 24-го червня нинішнього року підписав указ №263/2021 про запровадження в Україні професійного свята – Дня тренера, яке відзначатиметься щороку 19-го липня.

«На підтримку ініціативи працівників сфери фізичної культури і спорту України постановляю: установити в Україні професійне свято – День тренера, яке відзначати щороку 19-го липня», – ідеться в документі, який 24-го червня 2021 року було опубліковано на сайті глави держави.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ