Вітання з ювілеєм Дуді Оксані Зіновіївні!

Сьогодні, 29-го травня, свій Ювілей відзначає старший лаборант кафедри біохімії та гігієни Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, неймовірно добра та чуйна Людина і завжди привітна й по-справжньому прекрасна в усіх значеннях цього слова Жінка – Дуда Оксана Зіновіївна, яка працює у нашому виші вже понад два десятки років!

Шановна Оксано Зіновіївно, з нагоди ювілею Ректорат та увесь колектив нашого Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання і низько уклінну подяку за багаторічну сумлінну працю, упродовж якої Ви зарекомендували себе по-справжньому висококваліфікованим фахівцем – завжди якісно, своєчасно й добросовісно виконуєте свої функціональні обов’язки. При цьому Ви завжди ввічливо і дуже доброзичливо ставитеся як до колег по роботі, так й до студентів, тим самим заслуживши і в одних, і в других авторитет та повагу.Тож без найменшого перебільшення, навіть важко уявити без Вас як колектив нашого Університету загалом, так і кафедри біохімії та гігієни зокрема...

Вітаючи Вас з ювілеєм у цей недільний, весняний день, на жаль, ми не маємо морального права не згадати про те, що ось уже понад три місяці Збройні Сили України та увесь наш народ ведуть героїчну боротьбу за свободу і незалежність та цілісність й суверенітет нашої держави у війні проти рашистсько-фашистської орди з московії. Тому в першу чергу бажаємо Вам і нам усім мирного неба та якомога швидшої, а головне, повної перемоги над клятим і ненависним усьому цивілізованому світу «русскім міром»!

Звісно, від усієї душі бажаємо Вам й на багато-багато років міцного-міцного здоров’я, щирої любові та максимальної підтримки в усьому від рідних і друзів, поваги від усіх, хто Вас оточує, плідних, але водночас спокійних трудових буднів і нових творчих успіхів у роботі,а також достатку й добробуту.

У це ювілейне свято, в цей радісний Ваш день нехай доля намітить Вам ще багато років, які будуть по самі вінця наповнені здоров’ям, щастям й добром. Хай повниться ласкою Ваша рідна хата і нехай в ній завжди буде як можна більше людського тепла. Нехай несуть з собою тільки радість прожиті роки і втіляться у реалії життя усі бажання та найсокровенніші Ваші мрії. Хай радісний настрій ніколи в серці не гасне, а щедра доля усміхається ледь не на кожному кроці.

У цей святковий день хочемо Вам побажати щасливого сьогодні й радісного завтра, красивих мрій та їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею.За всі роки роботи в нашому Університеті Ви в повній мірі змогли проявити свій талант і людське ставлення до оточуючих. Той, хто просив у Вас допомоги і підтримки, завжди отримував її. У Вас по справжньому добре та благородне серце і Ви й по сей день вражаєте нас своєю позитивною енергією, працьовитістю і життєрадісним настроєм. Ми потребуємо Вашого душевного тепла, мудрих порад у найрізноманітніших сферах життя і завжди намагаємося брати з Вас приклад. Спасибі за все, і дай вам Бог здоров’я, щастя і довгих-довгих років життя!

З Ювілеєм Вас і многая літа, шановна
Оксано Зіновіївно!

Хай Вам завжди посміхається доля,
Несуть тільки радість з собою роки...
Хай щастя й здоров’я не зрадять ніколи,
Хай збудуться мрії, бажання й думки.

Снаги трудової – без ліку,
Пошани й добра – від людей,
Щасливого й довгого віку
Бажаємо Вам у цей день!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ