Вітання з ювілеєм Гриньків Мирославі Яківні!

Сьогодні, 7-го вересня, ювілей відзначає доцент кафедри анатомії та фізіології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат біологічних наук, автор / співавтор понад 100 наукових публікацій, трьох навчальних посібників зі спортивної морфології, навчальних посібників з анатомії, у тому числі з грифом МОН України – Гриньків Мирослава Яківна – чудовий педагог і науковець й по-справжньому прекрасна в усіх значеннях цього слова Жінка, яка працює у нашому виші вже майже три десятки років!

Шановна Мирославо Яківно, з нагоди Вашого ювілею Ректорат та увесь колектив Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за багаторічну педагогічно-викладацьку діяльність і наукову роботу та вагомий особистий внесок у підготовку молодих кадрів галузі фізичної культури і спорту. А найкращим свідченням Вашої фаховості та високого професіоналізму є державні й галузеві відзнаки: Подяка Міністерства освіти і науки України, Грамоти Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом», Головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації, Львівської обласної ради.

Окреме спасибі за Вашу людяність – щоденний позитивний настрій, щирість і доброту, комунікабельність та готовність вислухати й дати мудру життєву пораду практично по будь-якому питанню, ввічливе і доброзичливе ставлення як до колег по роботі, так й до студентів. Тим самим і в одних, і в других Ви заслужили авторитет та повагу.

На превеликий жаль, вітаючи Вас у цей осінній день з прекрасним ювілеєм, ми не можемо не згадати, що ось уже сьомий місяць український народ за підтримки демократичних сил усього світу веде боротьбу проти варварів-окупантів з московії, які прагнуть позбавити нашу державу цілісності, незалежності та суверенітету. Втім, загарбницькі війни, як свідчить історія людства, завжди завершуються поразкою тих, хто зазіхає на чуже. Тому немає жодних сумнівів, що і ми зуміємо відстояти свободу, а наша неминуча Перемога – лише питання часу. Тож перш за все, вітаючи Вас із ювілеєм, ми бажаємо Вам та нам усім якомога швидше прогнати клятого супостата з усіх теренів нашої Землі та повернутися до мирного життя й розбудови Незалежної України!

Звісно, як і годиться на подібне свято, ми від усієї душі бажаємо Вам на багато-багато років міцного здоров’я, любові та максимальної підтримки від синів і невістки, якомога більше радості від онуки та родинного щастя і затишку й поповнення в родині у недалекому майбутньому, а також поваги від усіх, хто Вас оточує. Бажаємо й творчих успіхів у педагогічно-викладацькій діяльності та нових досягнень у науковій роботі, цікавих але водночас й спокійних трудових буднів та добробуту і матеріального достатку.

Від чистого серця вітаємо Вас з ювілеєм! Здається, час не владний над Вами. Ви у нас завжди на висоті і ніякий вік Вам не перешкода. Ви – мудра і добра Людина, прекрасна й розумна Жінка. Тож нехай життя буде до Вас щедрим, нехай удача ходить поруч, а щастя буде Вашим постійним супутником!

Бажаємо, щоб поруч з Вами завжди були люблячі й уважні люди, нехай кожен день стане святом, а сьогоднішній ювілей подарує світлі спогади про все хороше, що трапилося за ці прожиті роки. Бажаємо, щоб здоров’я і сил вистачало для дорогих Вам людей, нехай вдома буде затишно і світло. Здійснення заповітних бажань, теплих дружніх зустрічей, любові і тепла. А ще жити без втоми, посміхатися щиро на світанку і мати тільки жіночі слабкості – прикраси, парфуми та цукерки.

Стабільності Вам у всьому і впевненості в завтрашньому дні, зовнішньої краси та внутрішньої тиші. Нехай реалізуються усі Ваші найсміливіші плани і бажання, а життя буде краще, цікавіше і яскравіше, ніж в будь-яких мріях! Нехай цей ювілей буде наповнений радістю і духом найкращого свята. Залишайтеся завжди такою ж неймовірно красивою, по-жіночому мудрою і вічно молодою в душі. Ніколи не сумуйте, і нехай жоден діамантик сліз не скотиться по Вашій щоці. Будьте завжди позитивні і удача неодмінно вкладе Вас у свої обійми.

З ювілеєм Вас, шановна Мирославо Яківно та многая літа!
І нехай доля буде прихильною до Вас
і Ваших рідних...

На ювілей завжди розквітає життя,
І душа, наче пташка, співає!
І хоч в юність нема вороття,
Та у серці вона оживає!

Хай у житті Вашім завжди буде літо,
А якщо осінь – то тепла й золота!
Нехай у гості їдуть завжди діти,
Хай сміх і радість на подвір’ї не стиха!

Нехай рясні дощі несуть для Вас здоров’я,
Проміння сонячне цілує у вуста!
Нехай онуки зігрівають Вас любов’ю,
Бажаєм довгого й щасливого життя!