Вітання з ювілеєм Гулі Лілії Володимирівні!

Сьогодні, 14-го листопада, ювілей відзначає керівник культурно-мистецького відділу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Гула Лілія Володимирівна – багатогранна лірична Особистість, по-справжньому чутлива і безмежно добра душею Людина, й, окрім того, красива як зовні, так і внутрішньо правдива Жінка, яка вже не один десяток років плідно працює у нашому виші.

Шановна Ліліє Володимирівно, з нагоди ювілею Ректорат і увесь колектив нашого Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за Вашу багаторічну сумлінну працю, упродовж якої Ви завжди на найвищому професійному рівні виконуєте свої посадові обов’язки, при цьому виявляючи дисциплінованість, наполегливість, принциповість, креативність і творчість та доброзичливість у стосунках, як з колегами по роботі, так й студентами. Тим самим Ви заслужили авторитет і повагу усього колективу нашого Університету.

У цей прекрасний, осінній, святковий день перш за все бажаємо Вам міцного здоров’я, безмежного правдивого кохання від чоловіка і любові та якомога більше радісних миттєвостей від сина й доньки, а також поваги від усіх, хто Вас оточує у цьому житті. Звісно, бажаємо добробуту й достатку та нових творчих успіхів у роботі, а головне, щоденно мати гарний настрій та випромінювати позитивну енергетику, вміти тішитися найрізноманітнішим дрібничкам, але при цьому йти до втілення у життя своїх глобальних цілей та кожної миті в усьому відчувати підтримку рідних і близьких та колег по роботі.

Бажаємо, щоб кожен Ваш день починався з радісної усмішки, фізичних вправ і ласкавого погляду найрідніших! Приємних й бадьорих прогулянок по алеях парку в будь-яку погоду і пору року, здорового харчування і простого жіночого щастя! Нехай прожиті роки будуть не відміткою віку, а всього лише стажем мудрості та досвіду. Нехай поруч з Вами завжди ходить удача, нехай для Вас постійно світить сонце щастя і добра!

Нехай Ваше життя буде наповнене чудовими подіями і повною гамою найприємніших відчуттів! Нехай міцне здоров’я дозволить відчувати все нові й нові враження від привітних зустрічей, цікавих подорожей та пригод. Бажаємо Вам підтримки близьких, душевного спокою і багато-багато радості!

Ви досягли того віку, коли життя набуває нового сенсу. Багато пережито, багато й досягнуто. Нехай Ваші діти будуть успішними і щасливими, а Ви для них станете надійною підтримкою. Бажаємо, щоб Вас ніколи не залишало натхнення, здоров’я і удача. Нехай безліч прекрасних подій якомога частіше відбуваються у Вашому житті. Радості, любові, достатку, гарних вражень і відкриттів.

На сам кінець у цей святковий недільний день хочеться побажати Вам, як творчій особистості, що вміє оцінити красу, усього найкращого та найяскравішого, що тільки може прийти на розум: тілу – міцного здоров’я, душі – спокою і рівноваги, серцю – любові та щастя. А ще, за своїм фахом то посадовими обов’язками, Вам часто доводиться писати сценарії, тож нехай все у Вашому житті складається виключно за Вашим сценарієм!

Многая літа, Ліліє Володимирівно!
І нехай Господь береже Вас та Ваших рідних й близьких!

Щиро з Ювілеєм Вас вітаємо,
Здоров’я, щастя й удачі бажаємо!

Хай кожна днина буде гожа,
Нехай благословляє Мати Божа.

Хай Ангел Божий поруч Вас крокує,
А Господь хай многих літ дарує!

Щастя, радості й добра,
Здоров’я, успіхів, тепла.

Благополуччя та достатку.
Щоб справи всі були в порядку.

Хай посміхається життя
Та буде кращим майбуття!