Вітання з ювілеєм Ільків Оксані Богданівні!

Сьогодні, 4-го липня, ювілей відзначає старший лаборант і за сумісництвом викладач кафедри теорії та методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а головне, добра, чуйна та по-справжньому прекрасна в усіх значеннях цього слова жінка – Ільків Оксана Богданівна – автор чотирьох наукових та навчально-методичних праць, кандидат у майстри спорту зі спортивної ходьби, яка вже понад тридцять років працює у нашому виші.

Шановна Оксано Богданівно, з нагоди ювілею Ректорат і увесь колектив нашого Університету висловлюють Вам свої низько уклінні вітання та щиросердечну подяку за багаторічну сумлінну працю, упродовж якої Ви завжди якісно й добросовісно виконували свої професійні обов’язки й тим самим зарекомендували себе, як справжній висококваліфікований фахівець і заслужили авторитет й повагу серед колег по роботі та студентів.

В ювілейний Ваш день народження, в це прекрасне і радісне свято, зичимо Вам любові й добра, натхнення та сил і прекрасного самопочуття! Будьте щасливою людиною й цінуйте життя як найбільший, безцінний дарунок від Бога! Хай здоров’я міцне і наснага душі ніколи в житті Вас не покинуть. Нехай зникнуть назавжди невдачі й сум, хай у щасті літа Ваші линуть. Нехай доля до Вас завжди прихильною буде і на зустрічі теплі хай буде багата.

Бажаємо, щоб здоров’я Вас ніколи не підводило, а енергії та оптимізму вистачало ще на довгі-довгі роки. Нехай в душі будуть весна і радість, а щастя і любов назавжди пропишуться у Вашому домі. Нехай син якомога частіше радує і завжди при потребі допомагає, а друзі не забувають. Живіть легко і сповна насолоджуйтеся кожною хвилиною буття!

Нехай усмішка стане ключем, який відчиняє для Вас усі двері разом із цілеспрямованістю, упевненістю та мудрістю. Зичимо чіткості й послідовності у прийнятті рішень з невеличкими вкрапленнями творчості та спонтанності. Нехай бажання стануть цікавими планами і реалізовуються упродовж життя в порядку надходження.

Нехай у Вашому житті все складається гармонійно, а найрідніші люди зігрівають увагою та поважають колеги. Подорожуйте й відпочивайте у перервах між професійною діяльністю. Як можна частіше насолоджуйтеся різноманіттям квітучого, чаруючого довкілля й черпайте натхнення. Зичимо Вам яскравих вражень та благополуччя і Божого благословення на кожне щодення. Нехай за сонячним горизонтом відкриваються обриси нових планів і мрій!

З роси й води Вам, Оксано Богданівно!
І нехай Господь береже Вас та Ваших рідних і близьких!

Ювілей – то жнив пора багата,
Хоч іще весна лиш золота...
Зичим в день, який для Вас є святом –
Хай зозуля вам кує літа!

Хай дарують весни Вам зелені
Чари молоді своїх чудес,
Посилає Вам благословення,
Щедру благодать Господь з небес!

Радості, добра Вам і здоров’я
На щодень міцного, як граніт.
Світ завжди приймайте із любов’ю,
Хай щастить Вам! Многая Вам літ!