Вітання з ювілеєм Ірині Грибовській!

Сьогодні, 14-го січня, у перший день Нового Старого року вітання з ювілеєм приймає професор кафедри фітнесу та рекреації Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, суддя національної категорії зі стрільби стендової, кандидат в майстри спорту з художньої гімнастики Грибовська Ірина Борисівна – чудовий педагог і науковець, добра, життєрадісна й неймовірно чарівна жінка та прекрасна дружина, матір і бабуся, яка вже понад три десятки років працює в нашому виші!

Шановна Ірино Борисівно, з нагоди ювілею Ректорат та увесь колектив нашого Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за багаторічну високоефективну й сумлінну педагогічно-викладацьку діяльність і наукову роботу та вагомий внесок у розбудову й розвиток в Україні галузі фізичної культури і спорту.

Поступивши на навчання в наш Університет по завершенні середньої загальноосвітньої школи, Ви пройшли шлях від студентки до професорки кафедри, захистили кандидатську дисертацію, стали автором / співавтором понад сотні друкованих праць, серед яких навчальні посібники з грифом Міністерства освіти і науки України, підготували трьох кандидатів наук з фізичного виховання і спорту, обслуговуєте в якості судді-секретаря змагання зі стрільби стендової всеукраїнського і міжнародного рівнів, систематично берете активну участь у виховній роботі з молоддю та громадській діяльності.

Підтвердженням Вашого високого професіоналізму та належного ставлення до роботи є й державні та громадські відзнаки: Подяка Національного олімпійського комітету України, Почесна грамота Національної академії педагогічних наук України, Подяка Львівської обласної державної адміністрації.

Вітаючи Вас з ювілеєм у перший день Нового Старого року, на жаль, ми не маємо морального права не згадати про те, що ось уже одинадцятий місяць Збройні сили України та весь наш народ за підтримки демократичних сил усього світу самовіддано ведуть героїчну боротьбу із загарбниками-рашистами з московії за свою свободу і незалежність та цілісність й суверенітет нашої держави. Тож в першу чергу бажаємо Вам, як зрештою і нам усім, якомога швидшої неминучої Перемоги над клятим супостатом, чистого неба та повернення до спокійного мирного життя!

Звісно, як і годиться на ювілей, бажаємо Вам й на багато-багато років міцного-міцного здоров’я, щирого кохання і максимальної підтримки в усьому від чоловіка, любові від сина й невістки та якомога більше радості й утіх від онука, родинного щастя і затишку, поваги та щирості від усіх, хто Вас оточує, достатку і добробуту, а також нових успіхів у педагогічно-викладацькій діяльності й науковій роботі та звершення усіх життєвих планів!

Ваш нинішній ювілей – красивий вік, який в народі називають оксамитовим сезоном життя. Не випадково це дві п’ятірки поспіль – напевно, хтось там, нагорі, поставив саме таку високу оцінку за прекрасно прожиті Вами роки. Всі головні труднощі та перипетії життя вже позаду, акценти розставлені, пріоритети визначені, оцінки виставлені – дві п’ятірки! Це прекрасний вік, в ньому мудрість, краса і сила, а попереду – тільки найкраще...

Ваш сьогоднішній ювілей – це не вік, який вимірюється прожитими роками, а це пік життєдіяльності – вершина з якої, як на долоні, видно все прожите, пережите, і то прекрасне, до чого слід прагнути. Тож бажаємо Вам здоров’я на довгі роки, щоб здійснилося все бажане і задумане!

Не секрет, що багато хто з людей боїться своїх ювілеїв. Цілком ймовірно, що й Ви також до них відноситеся. Та як показує життєвий досвід багатьох поколінь, все не так страшно, бо ці ювілейні цифри існують тільки на папері в паспорті. Головне, як людина внутрішньо – фізично й морально – відчуває себе сама. А Ви у нас така молода і активна й можете дати приклад будь-якій, навіть двадцятирічній дівчині. Дивлячись на Вас, розумієш, наскільки насправді жінка прекрасна в будь-якому віці...

Звичайно, Ви вмієте і любите за собою стежити, але природа теж наділила Вас прекрасними особливостями. Тож ми хочемо привітати Вас і побажати всього того, чого Ви б сама собі побажали. Але обов’язково, як кажуть в Одесі, будьте нам здорові – це найголовніше і найбільш необхідне. Бо усе інше Ви ще встигнете зробити, купити або нажити. І на сам кінець наших побажань – сьогоднішній день Ви повинні провести так, аби ще довго-довго згадувати про нього!

З Ювілеєм Вас і многая літа, шановна Ірино Борисівно!

І нехай Всевишній та Матінка Божа оберігають Вас,
Ваших рідних 
й близьких та нашу
Неньку Україну!

У цю прекрасну ювілейну днину
Вітання щирі Ви прийміть від нас.

Хай доля шле добро і щастя,
Міцне здоров’я, море благ земних.

А щедрі дні, мов рушники квітчасті,
Нехай ще довго стеляться до ніг.

Хай нових днів ще буде безліч –
Без ліку щастя і пісень.

Прийміть вітання найщиріші,
В цей світлий ювілейний день.

Здоров’я, щастя зичим не на рік,
На все життя бажаєм його щиро.

Щоб радісним і довгим був Ваш вік –
З добром, любов’ю, спокоєм і миром!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ