Вітання з ювілеєм Ірині Гузенко!

Сьогодні, 11-го травня, ювілей відзначає старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Гузенко Ірина Іллівна – прекрасний педагог, автор/співавтор понад 30-ти наукових публікацій, а головне, чудова Людина, неймовірно творча і багатогранна Особистість та просто дивовижна Жінка, без якої неможливо собі уявити дружній колектив нашого вишу!

Шановна Ірино Іллівно, прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у оселі завжди панують мир і злагода. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу та вірних друзів. Нехай щирі вітання зігріють Вашу душу і принесуть океан позитивних відчуттів, а в житті хай ні на секунду не полишають оптимізм, віра в дива, удача та любов. Нехай Ваші ентузіазм і завзяття завжди дарують нам усім море позитиву, а невичерпний запас творчого вогнику нехай щодня допомагає в реалізації планів. Ваша щиросердність і бажання допомогти спонукають нас любити, цінувати і захоплюватися Вами дедалі більше!

Найкращим свідченням Вашої фаховості та сумлінного виконання своїх професійних обов’язків упродовж багаторічної педагогічно-викладацької діяльності та наукової роботи в нашому Університеті є державні та галузеві відзнаки: Почесна відзнака «За активну громадську діяльність» Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту; Подяка Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність; Подяка Львівської міської ради; Грамота Львівської обласної державної адміністрації тощо.

Окрема Подяка Вам за активну, а головне, дуже конструктивну участь в організації та проведенні практично усіх культурно-мистецьких заходів, що відбуваються в нашому Університеті. У нас ні в кого немає найменших сумнівів, що якби Ви обрали своєю професією не педагогічно-викладацьку діяльність, а акторську, то й на сцені, завдяки своїй невичерпній творчості та креативності плюс величезній любові до мистецтва, досягнули дуже серйозних успіхів.

У цей святковий день хочемо Вам побажати, дорога Ірино Іллівно, аби весна дарувала Вам квіти, літо – зігріло душу, осінь – щастя принесе, а зима – заморозить усе лихе у Вашому житті. І нехай доля завжди береже Вас від образ, лукавства та бід, а Всевишній дарує у здоров’ї й достатку жити літ до ста!

Нехай сьогоднішній святковий день буде для Вас винятковим! Хай він подарує цілу купу щастя, а також радісний і веселий настрій! Бажаємо Вам якомога більше любові й радості та щоденно знаходити нові причини, аби жити, мріяти та творити і намагатися усі свої мрії, навіть ті, що на перший погляд здаються нездійсненними, втілювати в реалії життя!

З Ювілеєм Вас і Многая літа,
шановна Ірино Іллівно!