Вітання з ювілеєм Івановій Лілії Омелянівні!

Сьогодні, 2-го жовтня, ювілей відзначає доцент кафедри економіки та менеджменту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат економічних наук Іванова Лілія Омелянівна – член Української асоціації маркетингу, голова регіонального представництва Індустріального гендерного комітету з реклами, автор / співавтор понад 100 наукових та 35 навчально-методичних праць, серед них 5 навчальних посібників та 4 колективні монографії.

Шановна Ліліє Омелянівно, з нагоди Ювілею Ректорат та увесь колектив нашого Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за сумлінну працю. У нашому виші Ви працюєте відносно віднедавна (від 2016 року), але за цей період роботи однозначно зарекомендували себе, як висококваліфікований фахівець – справжній професіонал своєї справи, а також як добра, чуйна й порядна людина, тим самим заслуживши авторитет і повагу як серед колег по роботі, так й студентів.

Вітаючи Вас з Ювілеєм, в першу чергу від усієї душі хочемо Вам побажати міцного здоров’я на багато-багато років, любові від доньки і зятя, якомога більше радості від онуків Єви та Платона й родинного затишку, а також щирої поваги від усіх, хто Вас оточує. Звісно, бажаємо й нових досягнень у науковій і викладацькій роботі та достатку. Нехай доля щодень дарує Вам безліч приводів для радості і щастя!

Бажаємо, щоб кожен Ваш день починався з радісної усмішки, фізичних вправ і ласкавого погляду найрідніших! Приємних й бадьорих прогулянок по алеях парку в будь-яку погоду і пору року, здорового харчування і простого жіночого щастя! Нехай прожиті роки будуть не відміткою віку, а всього лише стажем мудрості і досвіду. Нехай поруч з Вами завжди ходить удача, нехай для Вас постійно світить сонце щастя і добра!

Також хочемо побажати широких можливостей для задоволення всіх потреб і бажань. Хай здоров’я Вас не підводить, а настрій завжди залишається прекрасним. Нехай близькі люди завжди будуть поруч, а успіх супроводжує в усьому. Бажаємо, щоб Ваше життя було наповнене чудовими подіями і повною гамою приємних відчуттів! Нехай міцне здоров’я дозволить відчувати все нові й нові враження від привітних зустрічей, подорожей і пригод. Бажаємо Вам підтримки близьких, душевного спокою і багато радості!

Хай Матінка Божа Вам всяк час помагає, а незгоди й невдачі Вашу хату минають. Бажаємо не знати бід, смутку й печалі. І нехай іще багато-багато літ Вас щоденно надихають світлі далі. Нехай здоров’я і щастя будуть з Вами завжди у змові. Сонця, неба, достатку Вам і, звичайно, любові! Нехай все у житті складається виключно за Вашим сценарієм!

З Ювілеєм Вас і многая літа, шановна Ліліє Омелянівно!