Вітання з ювілеєм Яцурі Надії Володимирівні!

Сьогодні, 16-го січня, ювілей відзначає фахівець першої категорії бібліотеки Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Яцура Надія Володимирівна – душевна, добропорядна й хороша людина та прекрасна в усіх значеннях цього слова жінка й чудова мати і бабуся.

Шановна Надіє Володимирівно, з нагоди Вашого ювілею Ректорат та увесь колектив нашого Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за багаторічну сумлінну працю, впродовж якої Ви зарекомендували себе, як справжній професіонал своєї справи, тим самим заслуживши авторитет та повагу усього нашого колективу. Окреме спасибі за доброзичливість і толерантність у спілкуванні зі студентами та колегами по роботі.

Вітаючи Вас з ювілеєм у цей прохолодний зимовий день, перш за все ми хочемо побажати Вам, та й нам усім також, якомога швидшої, а головне, повної Перемоги Збройних сил України над клятими варварами з московії – аби наш народ з Божої ласки уже найближчим часом повернувся до повноцінного мирного життя і відродив та нарешті почав розбудовувати нашу вільну від загарбників і зрадників державу!

Разом з тим, як годиться на уродини, а тим паче ювілейні, від усієї душі хочемо Вам побажати на багато-багато років й міцного-міцного здоров’я, справжньої любові та підтримки в усьому від дітей, якомога більше радості від онуків і щирої поваги від усіх, хто Вас оточує, а також спокійних трудових буднів та матеріального достатку й добробуту, якомога більше світлих і радісних днів та звершення усіх життєвих задумів!

Шановна Надіє Володимирівно, у народі кажуть, що гідний вік вартує гідної пошани і поваги! Тож в цей день бажаємо Вам безмежної поваги від дітей і величезної любові від онуків! Роки минають, миготять події, життя тече своєю чергою. Багато що було у Вашому житті – радість і печаль, любов та розчарування і багато праці на благо ближніх. Та головне, що й нині поруч з вами є рідні та близькі і друзі, що пройшли по життю пліч-о-пліч. То ж життя триває, а тому ми бажаємо Вам багато сил і життєрадісної енергії, адже попереду ще безліч відкриттів і дивовижних сюрпризів. Нехай любов’ю і добротою й надалі наповнюється Ваше серце, нехай втілюються у життя мрії і здійснюються найзаповітніші бажання! Радості, достатку і тепла Вам!

Бажаємо, щоб кожен Ваш новий день починався з радісної усмішки та ласкавого погляду найрідніших! Аби щоденно у Вас був гарний настрій і Ви завжди оцінювали ту чи іншу ситуацію виключно з позитивної сторони в будь-яку погоду та пору року, незважаючи ні на які життєві проблеми і обставини. Нехай прожиті роки будуть не відміткою віку, а всього лише стажем мудрості та досвіду.

Нехай нинішня ювілейна дата стане для Вас вагомим приводом для самого шикарного і райдужного настрою. Будьте найщасливішою і усіма любимою. Поділіться позитивом з усіма навколо Вас! Залишайтеся самою собою і в будь-якій ситуації не втрачайте оптимізму і віри в краще! Адже якщо вірити в чудеса – вони обов’язково збуваються! І нехай поруч з Вами завжди ходить удача і для Вас постійно світить сонце щастя та добра!

З Ювілеєм Вас і многая літа та Божого благословіння,
шановна Надіє Володимирівно!

Роки життя, наче птиці, летять,
Їх ніколи не вернеш назад.
Ніби вчора було тільки вісімнадцять,
А сьогодні уже кілька разів по надцять.

Дарма, що рік за роком проліта,
Що скроні Ваші вже сивіють.
Нехай же молодою залишається душа
І думи хай ніколи не старіють.

Бажаємо Вам здоров’я міцного,
Юнацької сили, як в добрі часи,
Веселої пісні, дотепного жарту
І щастя земного з води і роси.

Хай сили помножаться втричі,
Здоров’я прибуде, як чиста роса,
Складаєм подяку, бо Ви того варті,
Нехай переможе молитва й краса!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ