Вітання з ювілеєм Кириленко Раїсі Євстафіївні!

Сьогодні, у перший календарний день весни поточного року, ювілей зустрічає провідний бухгалтер Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Кириленко Раїса Євстафіївна – висококваліфікований і відповідальний фахівець, а головне, порядна й доброзичлива людина та красива в усіх значеннях цього слова жінка, яка працює у нашому виші вже не один десяток років!

Шановна Раїсо Євстафіївно, з нагоди ювілею Ректорат і увесь колектив нашого Університету висловлюють Вам свої низько уклінні вітання та щиросердечну подяку за багаторічну сумлінну працю, упродовж якої Ви завжди якісно та добросовісно виконуєте свої професійні обов’язки й у такий спосіб зарекомендували себе, як справжній професіонал своєї справи.

Окреме спасибі за Вашу людяність – щоденний позитивний настрій, щирість і доброту, комунікабельність та готовність вислухати й дати мудру життєву пораду практично по будь-якому питанню, ввічливе і доброзичливе ставлення як до колег по роботі, так й до студентів. Тим самим і в одних, і в других Ви заслужили авторитет та повагу.

У Ваш ювілейний день народження, в це прекрасне і радісне свято, зичимо Вам любові й добра, натхнення та сил і прекрасного самопочуття! Будьте щасливою людиною й цінуйте життя як найбільший, безцінний дарунок від Бога! Хай здоров’я міцне і наснага душі ніколи в житті Вас не покинуть. Нехай зникнуть назавжди невдачі і сум, хай у щасті літа Ваші линуть. Нехай доля до Вас завжди прихильною буде і на зустрічі теплі хай буде багата. Живіть легко і сповна насолоджуйтеся кожною хвилиною буття!

Нехай усмішка стане ключем, який відчиняє для Вас усі двері разом із цілеспрямованістю, упевненістю та мудрістю. Зичимо чіткості й послідовності у прийнятті рішень з невеличкими вкрапленнями творчості та спонтанності. Нехай бажання стануть цікавими планами і реалізовуються упродовж життя в порядку їх надходження.

У цей святковий день хочемо побажати, аби весна дарувала Вам улюблені квіти, літо – зігрівало душу, осінь – приносила величезний врожай щастя, а зима – заморозила усе лихе у Вашому житті. І нехай доля завжди береже Вас від образ, лукавства та бід, а Всевишній дарує у здоров’ї й достатку жити літ до ста!

Нехай цей ювілей буде для Вас винятковим і подарує цілу купу приємних сюрпризів, а також радісний та веселий настрій! Ще раз бажаємо Вам здоров’я і якомога більше любові й радості та щоденно знаходити нові причини, аби жити, що називається, на повну, мріяти і творити та намагатися усі свої фантазії, навіть ті, які на перший погляд здаються нездійсненними, втілювати в реалії життя!

З Ювілеєм Вас і Многая літа,
шановна Раїсо Євстафіївно!

Ваш ювілей – не тільки Ваше свято,
Радіють Ваші рідні й друзі теж!
Хай Бог пошле Вам років ще багато,
Здоров’я, щастя й радості без меж!

Нехай добром наповнюється хата,
Достатком, щирістю і сонячним теплом!
Хай буде вірних друзів в ній багато,
Прихильна доля огорта крилом!

Хай весни будуть світлі, легкокрилі,
Не буде втоми лагідним рукам!
Нехай здійсниться те, що не збулося,
І добре серце не підкориться рокам!

Хай буде світлим кожен день в житті,
Хай негаразди завжди обминають,
Хай буде легко Вам вперед іти,
І словом добрим Вас завжди вітають.

Бажаєм успіхів великих у роботі,
Й побільше творчих Вам натхнень.
Нехай минають завжди всі турботи,
І хай приносить радість кожний день!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ