Вітання з ювілеєм Кобрин Марії Василівні!

Сьогодні, 4-го серпня, ювілей відзначає старший лаборант кафедри анатомії та фізіології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, неймовірно доброзичлива, завжди привітна і чуйна Людина з великої літери, по-справжньому прекрасна в усіх значеннях цього слова Жінка та чудова дружина, мати й бабуся – Кобрин Марія Василівна!

Шановна Маріє Василівно, у цей прекрасний літній день, з нагоди Вашого ювілею Ректорат та увесь колектив нашого вишу висловлюють Вам свої низько уклінні вітання і щиросердечну подяку за багаторічну сумлінну працю, упродовж якої Ви зарекомендували себе висококваліфікованим фахівцем – завжди якісно, своєчасно й добросовісно, як і належить справжньому професіоналу своєї справи, виконуєте функціональні обов’язки. При цьому завжди ввічливо і дуже доброзичливо ставитеся як до колег по роботі, так й до студентів, тим самим заслуживши і в одних, і в других авторитет та повагу. Окреме спасибі за Ваш щоденно позитивний настрій, неймовірну комунікабельність, готовність завжди вислухати й дати мудру пораду практично по будь-якому життєвому питанню та вміння створювати і підтримувати прекрасний мікроклімат. Тож без найменшого перебільшення, нині навіть важко уявити без Вас як колектив нашого Університету загалом, так і кафедри анатомії та фізіології зокрема...

Вітаючи Вас з прекрасним ювілеєм у цей теплий, сонячний день, на жаль, ми не маємо морального права не згадати про те, що ось уже 162-й день Збройні Сили України та увесь наш народ ведуть героїчну боротьбу за свободу і незалежність та цілісність й суверенітет нашої держави у війні проти рашистсько-фашистської орди варварів з московії. Тому в першу чергу бажаємо Вам і нам усім мирного неба та якомога швидшої, а головне, повної перемоги над клятим і ненависним усьому цивілізованому світу «русскім міром»!

Звісно, від усієї душі бажаємо Вам й на багато-багато років міцного здоров’я, справжньої любові та максимальної підтримки в усьому від чоловіка й дітей, якомога більше радості від онуків, родинного затишку, поваги і щирості від друзів та усіх, хто Вас оточує, достатку й добробуту, а також плідних і цікавих, але водночас спокійних трудових буднів та нових творчих успіхів у роботі.

У цей святковий день хочемо Вам побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і обов’язкового їх здійснення! Хай кожен новий день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Ще раз гарного Вам здоров’я і позитивного духу, багато-багато щасливих днів і максимальних порцій бадьорого настрою. А ще нехай з Вами завжди будуть поряд рідні й близькі, приносячи у Ваш будинок незабутні емоції та душевну теплоту.

За роки роботи в нашому Університеті Ви в повній мірі змогли проявити свій талант і людське ставлення до оточуючих. Той, хто просив у Вас допомоги і підтримки, завжди отримував її. У Вас насправді дуже добре та благородне серце і Ви й по сей день вражаєте нас своєю позитивною енергією, працьовитістю і життєрадісним настроєм. Ми потребуємо Вашого душевного тепла, мудрих порад у найрізноманітніших сферах життя. Спасибі за все, і дай вам Бог здоров’я, щастя і довгих-довгих років життя!

З Ювілеєм Вас та многая літа, шановна Маріє Василівно! І нехай Господь та Матінка Божа бережуть Вас і Ваших рідних та нашу Україну!

В цей радісний день, в це ювілейне свято
Хай доля намітить Вам років багато,
Відпустить здоров’я, щастя й добра.

Хай повниться ласкою рідная хата,
Багато в ній буде людського тепла.

Хай несуть тільки радість з собою роки.
Хай збудуться бажання, мрії й думки.

Щоб радісний настрій у серці не гас,
А щедра доля усміхалась не раз!