Вітання з ювілеєм Кудріній Ніні Віталіївні!

Сьогодні, 7-го жовтня, ювілей відзначає старший викладач кафедри спортивних та рекреаційних ігор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, автор / співавтор понад 50-ти наукових праць, у тому числі методичного посібника Кудріна Ніна Віталіївна – випускниця нашого вишу, яка присвятила йому усю свою багаторічну трудову діяльність!

Шановна Ніно Віталіївно, з нагоди Вашого ювілею Ректорат та увесь колектив Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та подяку за багаторічну педагогічно-викладацьку, наукову та тренерську діяльність і вагомий внесок у розбудову й розвиток в Україні гандболу та загалом підготовку молодих кадрів галузі фізичної культури.

Поступивши на навчання в наш Університет, Ви пройшли шлях від студента до старшого викладача, зарекомендувавши себе висококваліфікованим фахівцем, а також як добра, чуйна й порядна людина, тим самим заслуживши авторитет і повагу як серед колег по роботі, так й серед студентів.

Окрема подяка за продуктивну тренерську роботу – очолювана вами чоловіча гандбольна команда нашого вишу ставала чемпіоном і призером Всеукраїнських Універсіад, а команда «СКА-Політехніка-ЛДУФК» по два рази вигравала золоті й срібні медалі чемпіонату України серед клубів Вищої ліги.

Вітаючи Вас у цей прекрасний осінній день з Ювілеєм, в першу чергу від усієї душі хочемо Вам побажати міцного здоров’я, любові від чоловіка і дітей, якомога більше радості від онука й родинного затишку, а також щирої поваги від усіх, хто Вас оточує. Звісно, бажаємо й успіхів у педагогічно-викладацькій діяльності та науковій і тренерській роботі й достатку.

Бажаємо, щоб Ваше життя ще багато-багато років було наповнене чудовими подіями і повною гамою найприємніших відчуттів! Нехай міцне здоров’я дозволить відчувати все нові і нові враження від привітних зустрічей, цікавих подорожей і пригод. Бажаємо Вам підтримки близьких, душевного спокою і багато-багато радості!

Ви досягли того віку, коли життя набуває нового сенсу. Багато пережито, багато досягнуто. Нехай Ваші діти й онук будуть успішними і щасливими, а Ви для них станете надійною підтримкою. Бажаємо, щоб Вас ніколи не залишало натхнення, здоров’я і удача. Нехай безліч прекрасних подій якомога частіше відбуваються у Вашому житті. Радості, любові, достатку, гарних вражень і відкриттів.

Також хочеться побажати Вам усього найкращого і найяскравішого, що тільки може прийти на розум: тілу – міцного здоров’я, душі – спокою і рівноваги, серцю – любові та щастя. Нехай все у житті складається виключно за Вашим сценарієм!

З Ювілеєм Вас і многая літа,
шановна Ніно Віталіївно!

Сьогодні ювілейну стоптано стежину
Та спокою нема для Ваших ніг,
Бо пройдено життя, лише частину –
Попереду багато ще доріг!

Нехай душа у Вас ніколи не старіє,
На білій скатертині будуть хліб і сіль,
Своїм теплом Вас завжди сонце гріє
Слова подяки линуть звідусіль!

В житті нехай все буде, що потрібно,
Без чого не складається життя,
Любов, здоров’я, щастя, дружба
Та вічна нестаріюча душа!

Смійтеся більше, та менше сумуйте,
Щораз багатійте, ще краще ґаздуйте,
Хай думи ніколи спочину не знають,
Хай легко, мов крила, внучат пригортають,
Хай серце ще довго тріпоче у грудях!

Живіть до ста років на поміч всім людям
Здоров’я міцного Вам зичимо щиро,
Ласки від Бога, від людей добра
На многії та щасливії літа!