Вітання з ювілеєм Лібович Надії Петрівні!

Сьогодні, 4-го червня, ювілей відзначає старший викладач кафедри спортивних та рекреаційних ігор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, автор / співавтор понад 60-ти наукових праць та методичного посібника, а головне, чудова викладачка, порядна людина з добрим серцем та прекрасна в усіх значеннях цього слова жінка з завжди молодою душею – Лібович Надія Петрівна – випускниця нашого вишу, яка присвятила йому усю свою багаторічну трудову діяльність!

Шановна Надіє Петрівно, з нагоди Вашого ювілею ректорат та увесь дружній колектив нашого Університету, який фактично став Вашою другою родиною, висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та подяку за багаторічну й сумлінну педагогічно-викладацьку, наукову та тренерську діяльність і вагомий внесок у підготовку молодих кадрів галузі фізичної культури та спорту. Окрема подяка за Ваше патріотичне виховання студентів та відродження народних традицій у руханці.

Поступивши на навчання в наш, тоді ще інститут, а нині Університет, Ви пройшли шлях від студентки до старшої викладачки кафедри спортивних та рекреаційних ігор, на якій працюєте вже майже чотири з половиною десятки років! За цей час Ви вже давно зарекомендували себе висококваліфікованим фахівцем – справжнім професіоналом своєї справи, вимогливою і принциповою, але водночас справедливою та доброзичливою викладачкою, а також доброю, чуйною й порядною людиною, тим самим заслуживши авторитет і повагу як серед колег по роботі, так й серед студентів.

Вітаючи Вас у цей прекрасний літній день з ювілеєм, ми не можемо, на превеликий жаль, не пам’ятати, що нині почався лік другій сотні днів, як кляті орки з московії вторглися на дану нам Господом Святу Землю. Тож перш за все ми хочемо нині побажати Вам, та й нам усім також, якомога швидшої, а головне, повної Перемоги Збройних Сил України над клятими варварами – аби український народ повернувся до мирного життя і відродив та почав розбудовувати нашу Вільну Державу!

Звісно, як годиться на уродини, а тим паче ювілейні, від усієї душі хочемо Вам побажати на багато років міцного-міцного здоров’я, справжньої любові, якомога більше радості та щирої поваги від доньки й усіх, хто Вас оточує. Бажаємо щиросердечно й нових творчих успіхів у педагогічно-викладацькій діяльності та науковій роботі, а також матеріального достатку і добробуту.

Нехай ще багато років рясніє прекрасним цвітом Ваш життєвий шлях та сповнюються усі заповітні мрії. Будьте життєрадісні та здорові, як джерельна карпатська вода. Хай завжди сіяють Ваші очі й ніколи не хмуряться брови, хай в серці якомога частіше палають почуття високі, а життя дарує ще багато щасливих років!

Бажаємо Вам море щастя і посмішок та океан сонця й тепла. Нехай Ваше життя щодень стає ще більш прекрасним і цікавим та хай вдача Вас по ньому за руку веде! Нехай у Вашому домі будуть тільки щира радість, комфортний затишок, стовідсотковий достаток і повний спокій!

Хай по життю завжди поряд з Вами будуть рідні, близькі та справжні друзі. Ну й звісно, нехай біда й усі негаразди оминають і Вас, і Ваших рідних та близьких й Вашу домівку десятою дорогою. Нехай все у Вашому житті складається виключно за Вашим сценарієм, а Ви завжди сама собі будете режисером!

З ювілеєм Вас, шановна Надіє Петрівно!
Многая та благая літа!

Летять літа, мов бистрі води,
І не вернути їх назад.
Та нам не віриться сьогодні,
Що Вам ужечимало літ!

Хай нових днів ще буде безліч,
Без ліку щастя і пісень.
Прийміть вітання найщиріші
В цей світлий ювілейний день!

Здоров’я, щастя зичим не на рік
На все життя бажаєм його щиро.
Щоб радісним і довгим був Ваш вік
З добром, любов’ю, спокоєм і миром!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ