Вітання з ювілеєм Матвійчук Тетяні Фартівні!

Сьогодні, 2-го листопада, ювілей відзначає доцент кафедри педагогіки та психології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат педагогічних наук, автор / співавтор понад 60-ти наукових та навчально-методичних праць – Матвійчук Тетяна Фартівна – педагог від Бога, неймовірно доброзичлива, завжди привітна і чуйна та по-справжньому прекрасна в усіх значеннях цього слова жінка, яка вже понад 35 років працює в нашому виші!

Шановна Тетяно Фартівно, у цей досить теплий, як для третього місяця осені день, з нагоди Вашого ювілею Ректорат та увесь колектив нашого вишу висловлюють Вам свої низько уклінні вітання і щиросердечну подяку за багаторічну сумлінну працю. У нашому виші Ви працюєте вже четвертий десяток років. За цей час Ви обіймали різні посади, пройшли шлях від секретаря навчальної частини до доцента кафедри педагогіки і психології, захистили дисертацію, отримали науковий ступінь кандидата педагогічних наук. Та головне, завжди якісно, своєчасно й добросовісно, як і належить справжньому висококласному фахівцю, виконуєте свої функціональні обов’язки. При цьому ввічливо і дуже доброзичливо ставитеся як до колег по роботі, так й до студентів, тим самим заслуживши і в одних, і в других авторитет та повагу.

Окреме спасибі за Ваш майже завжди позитивний настрій, комунікабельність, терпіння і готовність завжди вислухати й дати мудру пораду практично по будь-якому життєвому питанню та вміння створювати і підтримувати прекрасний мікроклімат у колективі.

Підтвердженням Вашого професіоналізму та належного ставлення до роботи є й державні відзнаки: Грамота Львівської обласної державної адміністрації, Почесна грамота Національної академії педагогічних наук України, Грамота Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

Нині український народ переживає неймовірно важкі часи – ось уже 252-й день Збройні сили України ведуть героїчну боротьбу проти рашистсько-фашистської орди варварів з московії. Тож вітаючи Вас з Ювілеєм, в першу чергу від усієї душі хочемо Вам, як і усім нам, побажати Мирного Неба над головою та якомога швидшої Перемоги на фронті!

Звісно, від усієї душі бажаємо Вам й на багато-багато років міцного-міцного здоров’я, справжньої любові та максимальної підтримки в усьому від чоловіка, сина й невістки, родинного затишку, а ще в найближчому майбутньому стати бабусею! Бажаємо й поваги і щирості від друзів та усіх, хто Вас оточує, достатку й добробуту, а також плідних і цікавих, але водночас спокійних трудових буднів й нових творчих успіхів у педагогічно-викладацькій діяльності та науковій роботі.

Нехай всі заповітні мрії здійсняться в цей ювілей, нехай багато світлих митей його супроводжують, щоб Ви були щасливою по життю! А вік нехай залишається лише цифрою в паспорті, нехай душею веселої дитини та серцем закоханої юності живе, як і раніше, Ваша натура! Нехай яскраві фарби життя не тьмяніють, нехай Вами керує любов, а доля щодень дарує Вам безліч приводів для радості й щастя!

Їжте все, що смачно, робіть все, що подобається, спіть, скільки хочеться, щоб тішитися, коли серце того зажадає і при цьому завжди залишатися при повній бадьорості. Нехай наступні роки життя відкриють для Вас нову епоху віку без зайвих обов’язків, але з повними правами на щастя і відпочинок.

У цей святковий день хочемо Вам побажати щасливого сьогодні й радісного завтра, красивих мрій і обов’язкового їх здійснення в реаліях життя! Хай кожен новий день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Ще раз гарного Вам здоров’я і позитивного духу, багато-багато щасливих днів і максимальних порцій бадьорого настрою. А ще нехай з Вами завжди будуть поряд рідні й близькі, приносячи у Ваш будинок незабутні емоції, затишок та душевну теплоту!

З Ювілеєм Вас та многая літа, шановна Тетяно Фартівно!
І нехай Господь та Матінка Божа бережуть Вас
і Ваших рідних та нашу Неньку Україну!

Бажаємо щастя, океан любові,
Моря удачі, радості, тепла.
Озера доброти і зливи грошей,
На серці завжди квітне хай весна.

Краса і молодість хай будуть вічні,
І кожна мить приносить позитив.
Нехай не буде смутку на обличчі,
У ювілей – мільйон чарівних слів!

Хай кожна мить життя буде чудова,
Несе кохання та букетик мрій
І, як веселка різнокольорова,
Буде повна яскравіших подій.

Нехай щоденно Вам дарують квіти,
Хай компліменти сипляться для Вас.
Хай буде сотня приводів радіти,
Носити посмішку замість усіх прикрас!