Вітання з ювілеєм Микиті Тетяні Олексіївні!

Сьогодні, 8-го липня, ювілей відзначає начальник відділу кадрів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Микита Тетяна Олексіївна – чутлива і добра душею Людина, вірна собі та своїм принципам Особистість й, окрім того, красива як зовні, так і внутрішньо Жінка, яка вже понад чверть століття працює у нашому виші.

Шановна Тетяно Олексіївно, з нагоди ювілею Ректорат і увесь колектив нашого Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за Вашу багаторічну сумлінну працю, упродовж якої Ви пройшли шлях від інспектора до начальника відділу кадрів, сумлінно й добросовісно та на високому професійному рівні виконуючи службові обов’язки. Не можна не відзначити й Ваші особистісні якості – доброзичливість, дисциплінованість, наполегливість, принциповість, готовність надати допомогу і кваліфіковану консультацію. Тим самим Ви заслужили авторитет й повагу усього трудового колективу нашого вишу.

У цей сонячний, літній та святковий день перш за все бажаємо Вам міцного здоров’я, безмежного кохання від чоловіка і любові та якомога більше радості від сина, а також поваги від усіх, хто Вас оточує. Звісно, бажаємо добробуту й достатку та успіхів у роботі, але при цьому поменше стресових ситуацій і, що важливо, філософського ставлення до них та вміння приймати правильні рішення. А головне, щоденно мати гарний настрій, заряджатися позитивною енергією, творити добрі справи та в усьому відчувати підтримку рідних і близьких й колег по роботі.

Нехай сьогодні й упродовж наступні не один десяток років все станеться так, як Ви мрієте: за вікном буде прекрасна погода, а у Вас – чудовий настрій та відмінне самопочуття! Нехай все те, що сьогодні побажають Вам гості, обов’язково збудеться і Ваше життя наповниться світлом, щастям та добротою! Нехай сьогодні не змовкають поздоровлення і тости, нехай на Вашу честь звучать вірші та пісні! Нехай у Вашому житті буде багато-багато усмішок, сонячного світла, тепла й радості! І нехай у Вашому домі завжди живе любов, взаєморозуміння та справжнє людське щастя!

Бажаємо багато радості й удачі, жодної хвилини нудьги і печалі та великого успіху в усіх сферах життя. Залишайтеся такою ж красивою, немов дитина, вірте в чудеса, наповнюйте світ своєї сім’ї затишком і благом, щоразу знаходьте в житті все, що шукала і про що мріяла Ваша душа. Нехай Ангел-хранитель оберігає Вас від усіх тривог і Ви ніколи не будете знати печалей та прикростей. Хай любов завжди живе у Вашому серці, а душа залишається доброю і чуйною.

Хочемо побажати Вам і гідних транспортних засобів: нехай Вас возить машина любові, піднімає вгору літак щастя, доставляє до наміченої мети поїзд успіху та кар’єрного зростання, мчить на зустріч мрії корабель натхнення і удачі!

Також бажаємо Вам ніколи не мінятися, а залишатися собою та ніколи не працювати, а займатися улюбленою справою, не існувати, а по-справжньому жити, не чекати свят, а радіти кожному дню! Нехай в душі не згасає бажання заряджати оптимізмом, драйвом і життєрадісністю оточуючих Вас людей! Даруйте свій позитив і викликайте прагнення Вам наслідувати! Живіть енергійно, мелодійно і смачно у всіх сенсах цього слова! Нехай все, що задумали, обов’язково збудеться. Бажаємо мирного неба, поваги і тепла. Нехай Ваше життя тече, як повна ріка і нехай надія, віра та любов завжди супроводжують Вас!

З ювілеєм Вас та многая літа, Тетяно Олексіївно!
І нехай Господь береже Вас і Ваших рідних та близьких!

За роком рік життя невпинно лине,
Дарує весен веселковий час.
У цю прекрасну ювілейну днину
Вітання щирі Ви прийміть від нас.

Хай доля Вам шле добро і щастя,
Міцне здоров’я, море благ земних,
А щедрі дні, мов рушники квітчасті,
Нехай ще довго стеляться до ніг.

Хай в житті Вашім щастя квітує
Веснянково-іскристим розмаєм,
Бог ласкавий хай радість дарує
І здоров’я Вам міцне посилає.