Вітання з ювілеєм Наталії Дідик!

Сьогодні, 8-го травня, ювілей відзначає викладач кафедри хореографії та мистецтвознавства Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, солістка балету, провідна характерна балерина Львівського національного театру опери і балету імені Соломії Крушельницької, а головне, дуже добра і чуйна людина, красива зовні та внутрішньо жінка, чудова матір й прекрасна дружина – Дідик Наталія Борисівна!

Шановна Наталіє Борисівно, з нагоди ювілею Ректорат та увесь колектив нашого Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за сумлінну педагогічно-викладацьку діяльність. Ви відносно віднедавна працюєте у нашому виші, але й за цей проміжок часу уже зарекомендували себе, як справжній професіонал. А зважаючи на Ваш багаторічний досвід виступів на сценах багатьох провідних театрів світу, за що Вам окреме велике спасибі від усієї армії шанувальників балету, та неймовірно величезну жагу до творчості, немає жодних сумнівів, що уже в найближчому майбутньому Ви максимально розкриєте свій потенціал та досягнете чималих успіхів і як педагог-новатор, і як науковець.

Вітаючи Вас з ювілеєм у цей недільний, теплий, весняний день, на жаль, ми не маємо морального права не згадати про те, що ось уже третій місяць Збройні Сили України та увесь наш народ самовіддано ведуть героїчну боротьбу з ордою рашистів із московії за свою свободу і незалежність та цілісність й суверенітет нашої держави. Тож в першу чергу бажаємо Вам і нам усім мирного неба та якомога швидшої перемоги над клятим супостатом!

Звісно, бажаємо Вам й на багато років міцного-міцного здоров’я, щирого кохання і максимальної підтримки в усьому від чоловіка Олександра, любові та якомога більше радості від дочки Вікторії, а в недалекому майбутньому й утіх від онуків, родинного щастя та затишку, достатку і добробуту, а також поваги від усіх, хто Вас оточує і нових успіхів у педагогічно-викладацькій діяльності та науковій роботі.

Нехай сьогодні все буде так, як Ви мрієте – за вікном буде прекрасна погода, а у Вас чудовий настрій! Нехай все те, що сьогодні побажають Вам гості, обов’язково збудеться і Ваше життя наповниться світлом, щастям і добротою! Нехай сьогодні не змовкають поздоровлення і тости, нехай у Вашу честь звучать вірші та пісні! Нехай у житті буде багато усмішок, сонячного світла, тепла і радості, а у Вашому домі завжди живе щастя!

Бажаємо Вам душевної рівноваги і щоб вона була завжди в гармонії з навколишнім світом. Щоб увага, підтримка і любов оточували Вас з усіх боків. Будьте красиві, здорові, спритні і активні. Радійте, веселіться та неодмінно балуйте себе! Щиро бажаємо не втомлюватися ні на хвилину та сміливо йти вперед по дорозі удачі і благополуччя.

Нехай Ваше життя наповнюється новими фарбами з кожним днем, вогонь в очах ніколи не згасає, здоров’я не підводить, а близькі й друзі не забувають. Яскравих посмішок, приємних моментів, бадьорості духу, хороших подій, великої удачі, і головне – живіть від щирого серця, подаючи приклад кожному!

З Ювілеєм Вас і многая літа, шановна Наталіє Борисівно!
І нехай Всевишній та Матінка Божа
оберігають Вас і Ваших рідних й близьких!

Кажуть, що на ювілей
Жінка знов цвіте, мов сад!
Втім, як бачимо усі,
Ви завжди у всій красі!

Вас з нагоди ювілею
Ми віншуєм, як лілею.
І здоров’я Вам міцного
Ще й всіляких благ до нього.

Зичимо, аби й надалі
Разом з нами працювали.
І здобутків Вам рясних
Та достатку повен міх.

А в кінці ми Вам бажаєм,
Щоб життя здавалось раєм.
Хай багато ясних літ
Вам дарує щедро світ!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ