Вітання з ювілеєм Наталії Сороколіт!

Сьогодні, 21-го січня, ювілей відзначає доцент кафедри теорії і методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат наук з фізичного виховання та спорту Сороколіт Наталія Стефанівна – досвідчена викладачка і науковець-практик, авторка / співавторка понад 70 наукових та навчально-методичних праць, з них 45 у фахових виданнях України і восьми іноземних виданнях, Відмінник освіти України, Заслужена учителька України, срібна призерка чемпіонату України зі спортивної аеробіки та просто хороша й добра Людина і неймовірно красива в усіх значеннях цього слова Жінка!

Шановна Наталіє Стефанівно, з нагоди ювілею Ректорат та увесь колектив нашого Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за багаторічну сумлінну педагогічно-викладацьку діяльність і наукову роботу та вагомий особистий внесок у підготовку молодих кадрів галузі. Завершивши з відзнакою навчання в Івано-Франківському технікумі фізичної культури та нашому Університеті, Ви пройшли шлях від учительки фізкультури середньої школи до доцента кафедри, при цьому успішно закінчили аспірантуру та захистили кандидатську дисертацію, отримали науковий ступінь кандидата наук з фізичного виховання і спорту та вчене звання доцента.

Працюючи в нашому Університеті на різних посадах, Ви зарекомендували себе, як справжній висококваліфікований професіонал, фаховість якого не викликає жодних запитань і для якого немає секретів у підготовці молодих спеціалістів галузі фізичного виховання і спорту, тим самим заслуживши авторитет та повагу як серед колег по роботі, так й серед студентів. При цьому немає найменших сумнівів, що Ваш потенціал як вченого та викладача-новатора, наразі далеко не вичерпаний...

Окрема подяка за Ваші людські якості – доброзичливість та комунікабельність, життєрадісність і почуття гумору, енергійність й здатність заряджати позитивом усіх, хто поряд з Вами, організованість та самодисципліна, вміння ставити конкретну мету і креативність при її досягненні, готовність вислухати, поділитися досвідом та дати мудру пораду по тому чи іншому питанню практично в будь-якій сфері життєдіяльності. Саме ці якості дозволяли Вам впродовж не одного року успішно поєднувати викладацьку діяльність з роботою завідувачки докторантури, а нині на високому професійному рівні організовувати та проводити курси підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури, брати активну участь у розробці державного стандарту освітньої реформи «Нова українська школа». А Ваше сумлінне ставлення до виконання своїх професійних обов’язків та вміння налагоджувати контакт з студентською аудиторією – чудовий наочний приклад для молодих педагогів.

Вітаючи Вас з прекрасним ювілеєм у цей прохолодний зимовий суботній день, ми повинні пам’ятати, що ось уже 332-й день український народ веде виснажливу героїчну боротьбу у війні проти ненависних загарбників з проклятої усім демократичним світом московії. Тож перш за все бажаємо Вам, зрештою, як і усім українцям, мирного неба, витримки і віри в нашу неминучу Перемогу, стійкості та міцності духу!

Звісно, як і годиться, вітаючи з ювілеєм, бажаємо Вам й міцного-міцного здоров’я ще не на один десяток років, любові й підтримки у всьому від чоловіка, сина й невістки, родинного щастя і затишку та якомога швидшого отримання такого жаданого для кожної жінки статусу бабусі, а також щирості й поваги від усіх, хто Вас оточує. Бажаємо й творчих успіхів у педагогічно-викладацькій та науковій роботі, зокрема, успішного завершення і захисту докторської дисертації та отримання наукового ступеня доктора наук з фізичного виховання і спорту й вченого звання професорки, а також добробуту і матеріального достатку.

Шановна Наталіє Стефанівно, у день Вашого ювілею хочемо Вам побажати простого жіночого особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх Ваших добрих справах. Нехай у Вашій оселі завжди панують добро, мир і злагода, а доля й надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу та вірних друзів. Нехай щирі вітання зігріють Вашу душу і принесуть океан позитивних відчуттів, а в житті хай ні на секунду не полишають Вас оптимізм, віра в дива, удача та любов. Нехай Ваші ентузіазм і завзяття завжди дарують нам усім море позитиву, а невичерпний запас творчого вогнику нехай щодня допомагає в реалізації планів.

У цей святковий день хочемо побажати, аби весна дарувала Вам улюблені квіти, літо – зігрівало душу, осінь – приносила величезний врожай щастя, а зима – заморозила усе лихе у Вашому житті. І нехай доля завжди береже Вас від образ, лукавства та бід, а Всевишній дарує у здоров’ї, щасті й достатку жити літ до ста!

Тож будьте здорові й надалі та продовжуйте вести активний спосіб життя. Нехай енергія б’є ключем і хай не знає болю ні тіло, ні душа, нехай яскравим вогнем надії освітлюється Ваш подальший життєвий шлях, а неймовірне тепло для серця дарує любов і турбота близьких Вам людей. Радійте, насолоджуйтеся життям і завжди багато посміхайтеся!

Бажаємо Вам жити довго та щасливо, щоб кожен Ваш новий день був схожий на диво! Хай діти, а в майбутньому й онуки приносять Вам радість, а біди й горе ніколи не знайдуть дорогу до Вашої хати. Живіть у здоров’ї, у щасті, у силі, а літа хай проти Вас як можна довше будуть безсилі і щороку зозуленька хай кує Вам «многая, многая, многая літа!...».

З Ювілеєм Вас
і Многая літа, шановна Наталіє Стефанівно!

Ніхто не знає, що чекає на нас завтра.
Зірки, хоч відають, мовчать на видноколі.
Тож проживіть усі прекрасні дні
По вінця повні у щасливій долі.

Нехай Вам легко сходить час робочий,
Й спокійні будуть Ваші вихідні,
Хай щастям сяють Ваші добрі очі,
І сонцем радують всі дні!

Нехай для Вас ніколи не згасає сонце,
Нехай не віють у душі вітри.
Хай жито на столі і Бог на небі
Вас завжди рятують від біди.

Хай Вам завжди посміхається доля,
Несуть тільки радість з собою роки...
Хай щастя й здоров’я не зрадять ніколи,
Хай збудуться мрії, бажання й думки.

Снаги трудової – без ліку,
Пошани й добра – від людей.
Щасливого й довгого віку
Бажаємо Вам у цей ювілей!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ