Вітання з ювілеєм Олені Ханікянц!

Сьогодні, 7-го березня, ювілей відзначає доцент кафедри теорії та методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Ханікянц Олена Володимирівна – висококваліфікований викладач та науковець, а головне, добра, щира, завжди привітна і чуйна людина, красива зовні та внутрішньо жінка, а ще чудова матір й прекрасна дружина!

Шановна Олено Володимирівно, з нагоди Вашого ювілею Ректорат та увесь колектив нашого Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання і низько уклінну подяку за багаторічну й сумлінну педагогічно-викладацьку діяльність і наукову роботу та вагомий особистий внесок у підготовку молодих кадрів нашої галузі.

Отримавши диплом про вищу освіту і закінчивши навчання в аспірантурі нашого університету та успішно захистивши кандидатську дисертацію й здобувши вчене звання доцента, Ви вже близько чверті століття працюєте в ЗВО. Увесь цей час, як і належить справжньому висококласному спеціалісту, Ви завжди відповідально, своєчасно та якісно виконуєте свої функціональні обов’язки. При цьому ввічливо і дуже доброзичливо ставитеся як до колег по роботі, так й до студентів, тим самим заслуживши і в одних, і в других авторитет та повагу.

Окреме спасибі за Ваш майже завжди позитивний настрій, гарне почуття гумору, комунікабельність і терпіння, готовність завжди вислухати та при потребі надати посильну допомогу, вміння створювати й підтримувати здоровий мікроклімат у колективі.

На превеликий жаль, наша держава нині переживає неймовірно важкі часи – ось уже 377-й день Збройні сили України ведуть героїчну боротьбу проти рашистсько-фашистських загарбників з проклятого усім демократичним світом болота московії. Тож вітаючи Вас з Ювілеєм, в першу чергу від усієї душі хочемо Вам, зрештою як і усім нам, побажати міцності й сили духу, мирного неба над головою та якомога швидшої, а головне, повної перемоги на фронті!

Звісно, від усієї душі бажаємо Вам й на багато-багато років міцного-міцного здоров’я, справжнього кохання і максимальної підтримки в усьому від чоловіка, любові та побільше радості від сина, сімейного затишку, а ще в найближчому майбутньому поповнення в родині та отримати статус бабусі! Бажаємо й поваги і щирості від друзів та усіх, хто Вас оточує, достатку й добробуту, а також плідних і цікавих, але водночас спокійних робочих буднів й нових творчих успіхів у педагогічно-викладацькій та науковій діяльності.

Нехай сьогодні все буде так, як Ви мрієте – за вікном буде прекрасна погода, а у Вас чудовий настрій! Нехай все те, що сьогодні побажають Вам гості, обов’язково збудеться і Ваше життя наповниться світлом, щастям і добротою! Нехай сьогодні не змовкають поздоровлення і тости, нехай у Вашу честь звучать вірші та пісні! Нехай у житті буде багато усмішок, сонячного світла, тепла і радості, а у Вашому домі завжди живе щастя!

Нехай всі заповітні мрії здійсняться в цей ювілей, нехай багато світлих митей його супроводжують, щоб Ви були щасливою по життю! А вік нехай залишається лише цифрою в паспорті, нехай душею веселої дитини та серцем закоханої юності живе, як і раніше, Ваша натура! Нехай яскраві фарби життя не тьмяніють, нехай Вами керує любов, а доля щодень дарує Вам безліч приводів для радості й щастя!

Бажаємо Вам щасливого сьогодні та радісного завтра, красивих мрій і обов’язкового їх здійснення в реаліях життя! Хай кожен новий день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. А ще нехай з Вами завжди будуть поряд рідні й близькі, приносячи у Ваш будинок незабутні емоції, затишок та душевну теплоту! Яскравих посмішок, приємних моментів, бадьорості духу, хороших подій, великої удачі, і головне – живіть від щирого серця, подаючи приклад кожному!

З Ювілеєм Вас та многая літа, шановна
Олено Володимирівно!

І нехай Господь та Матінка Божа бережуть Вас
і Ваших рідних та нашу Неньку Україну!

Щиро вітаємо Вас з святом урочистим,
Дякуємо Богу, що Ви є на землі!
Хай над Вами небо буде чисте,
Радісно на серці, повно на столі.

Хай стелиться життя розмаєм
І хилить щастя повен цвіт,
Ми від душі нині Вам бажаєм
Здоров’я міцного і многая літ!

Хай життя Ваше квітує цвітом,
І день народження приходить знов і знов,
А доля хай дарує з кожним роком –
Міцне здоров’я, щастя і любов!

Хай Мати Божа Вас оберігає
Від зла, хвороби і журби,
Нехай Господь доброти посилає
Сьогодні, завтра і завжди!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ