Вітання з ювілеєм Пришляк Галині Степанівні!

Сьогодні, 27-го квітня, ювілей відзначає добра, чуйна, по-справжньому прекрасна Людина з великої літери та завжди красива й молода душею правдива Жінка – Пришляк Галина Степанівна – бухгалтер І категорії бухгалтерії Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, яка багато років нараховує нам зарплатню.

Шановна Галино Степанівно, з нагоди Ювілею Ректорат та увесь колектив нашого Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за багаторічну сумлінну працю, упродовж якої Ви зарекомендували себе, як справжній висококваліфікований професіонал, тим самим заслуживши авторитет та повагу. При цьому Ви завжди доброзичливо ставитеся як до усіх працівників вишу, так і студентів.

Галино Степанівно, вітаючи Вас з Ювілеєм за лічені дні до Світлого Воскресіння, в першу чергу від усієї душі хочемо Вам побажати повного одужання від недуги та міцного здоров’я на багато-багато років, любові від рідних і близьких та родинного затишку, поваги від усіх, хто Вас оточує і плідних, але водночас спокійних трудових буднів та достатку й добробуту.

Бажаємо, щоб кожен Ваш день починався з радісної усмішки, фізичних вправ і ласкавого погляду найрідніших! Приємних й бадьорих прогулянок по алеях парку в будь-яку погоду і пору року, здорового харчування і простого жіночого щастя! Нехай прожиті роки будуть не відміткою віку, а всього лише стажем мудрості і досвіду. Нехай поруч з Вами завжди ходить удача, нехай для Вас постійно світить сонце щастя і добра!

Також хочемо побажати широких можливостей для задоволення всіх потреб і бажань. Хай здоров’я Вас не підводить, а настрій завжди залишається прекрасним. Нехай близькі люди завжди будуть поруч, а успіх супроводжує в усьому. Бажаємо, щоб Ваше життя було наповнене чудовими подіями і повною гамою приємних відчуттів! Нехай міцне здоров’я дозволить відчувати все нові і нові враження від привітних зустрічей, подорожей і пригод. Бажаємо Вам підтримки близьких, душевного спокою і багато радості!

Хай Матінка Божа Вам всяк час помагає, а незгоди й невдачі Вашу хату минають. Бажаємо не знати бід, смутку й печалі. І нехай іще багато-багато літ Вас щоденно надихають світлі далі. Нехай здоров’я і щастя будуть з Вами завжди у змові.Сонця, неба, достатку Вам і, звичайно, любові! Нехай все у житті складається виключно за Вашим сценарієм!

З Ювілеєм Вас і многая літа, шановна Галино Степанівно!
І нехай Всевишній та Матінка Божа оберігають Вас
і Ваших рідних й близьких!