Вітання з ювілеєм Рибак Людмилі Іванівні!

Сьогодні, 2-го червня, ювілей відзначає доцент кафедри інформатики та кінезіології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, автор / співавтор понад 70-ти наукових і навчально-методичних праць Рибак Людмила Іванівна – член Федерації автомобільного спорту України, суддя національної категорії, а головне, висококваліфікований фахівець і добра й чуйна людина, красива в усіх значеннях цього слова жінка та прекрасна дружина й мати!

Шановна Людмило Іванівно, з нагоди ювілею Ректорат та увесь колектив нашого Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за сумлінну працю. У нашому виші Ви працюєте вже півтора десятка років і за цей час не лише пройшли шлях від викладача до доцента, захистили кандидатську дисертацію, а й однозначно зарекомендували себе, як класний спеціаліст – справжній професіонал своєї справи, а також як добра, дуже комунікативна й порядна людина, тим самим заслуживши авторитет і повагу як серед колег по роботі, так й серед студентів.

Вітаючи Вас з ювілеєм у цей неймовірно складний час для усього українського народу, перш за все бажаємо Вам мирного неба, витримки і віри в нашу неминучу перемогу, стійкості та міцності духу! Звісно, бажаємо й міцного-міцного здоров’я ще не на один десяток років, кохання від чоловіка, любові і радості від доньки й сина, родинного щастя і затишку, а також поваги від усіх, хто Вас оточує. Бажаємо й творчих успіхів у педагогічно-викладацькій діяльності та нових досягнень у науковій роботі, але водночас й спокійних трудових буднів, добробуту і матеріального достатку.

Людмило Іванівно, нехай кожен Ваш новий день починається з радісної усмішки та ласкавого погляду найрідніших, а перш за все вашого коханого чоловіка. Будемо відверті – без Вашого подружнього дуету з Олегом Юрійовичем просто неможливо уявити собі колектив нашого Університету! Бажаємо, аби щоденно у Вас був гарний настрій і Ви завжди оцінювали ту чи іншу ситуацію тільки з позитивної сторони в будь-яку погоду і пору року. Нехай прожиті роки будуть не відміткою віку, а всього лише стажем мудрості і досвіду. Нехай поруч з Вами завжди ходить удача, нехай для Вас постійно світить сонце щастя і добра!

Частіше посміхайтеся і в душі відчувайте себе поетесою. Нехай яскраві фарби життя не тьмяніють, нехай Вами керує завжди любов. Також хочемо побажати Вам широких можливостей для задоволення всіх потреб і бажань. Хай здоров’я Вас не підводить, настрій завжди залишається прекрасним, а успіх супроводжує в усьому.

Бажаємо, щоб Ваше життя було наповнене чудовими подіями і повною гамою приємних відчуттів! Нехай міцне здоров’я дозволить Вам ще багато років відчувати все нові і нові враження від привітних зустрічей, незабутніх подорожей тацікавих пригод. Бажаємо Вам підтримки від рідних та близьких, душевного спокою і багато-багато радості!

З Ювілеєм Вас і многая літа, шановна Людмило Іванівно!
І нехай Всевишній та Матінка Божа оберігають
Вас і Вашу родину!