Вітання з ювілеєм Троян Тетяні Євдокимівні!

Сьогодні, 19-го серпня, свій Поважний Ювілей відзначає старший лаборант кафедри гімнастики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, добра та чуйна і завжди привітна й по-справжньому прекрасна Людина з великої літери – Троян Тетяна Євдокимівна, яка практично усю свою багатолітню трудову діяльність присвятила нашому вишу!

Шановна Тетяно Євдокимівно, з нагоди ювілею Ректорат та увесь колектив нашого Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за багаторічну сумлінну працю, упродовж якої Ви зарекомендували себе, як справжній висококваліфікований професіонал своєї справи, тим самим заслуживши авторитет та повагу як серед колег по роботі, так і студентів.

Вітаючи Вас у цей прекрасний літній день з Поважним Ювілеєм, в першу чергу від усієї душі хочемо побажати Вам міцного-міцного здоров’я на багато-багато років, любові від рідних і близьких та поваги від усіх, хто Вас оточує. Бажаємо, звісно, й творчих успіхів та плідних, але водночас спокійних трудових буднів і матеріального достатку, а також Божої ласки.

Не один десяток років Вами пройдено успішно, і сьогодні Ви знову приймаєте вітання з черговим, ювілейним Днем народження! Бажаємо в цей теплий літній день бути мудрою совою з юною душею, бажаємо блаженства в житті та насолоди від кожного прожитого дня, бажаємо бути розважливою черепахою з міцним панциром.

Нехай всі заповітні мрії здійсняться в цей ювілей, нехай багато світлих митей його супроводжують, щоб Ви були щасливою по життю! А вік нехай залишається лише цифрою в паспорті, нехай душею веселої дитини та серцем закоханої юності живе, як і раніше, Ваша натура! Нехай яскраві фарби життя не тьмяніють, нехай Вами керує любов!

І, позаяк Ви вже зовсім доросла людина, бажаємо завжди, скрізь і всюди мати можливість робити те, що подобається, сміятися від душі, трудитися тільки тоді, коли буде натхнення та байдикувати тоді, коли все набридне. Бажаємо якомога частіше посміхатися і відчувати душею себе поетом. Головне – найміцніше здоров’я, позитивний настрій і близькі люди поруч! Бажаємо Вам наповнювати своє життя щастям, добром і позитивними емоціями! Здоров’я богатирського Вам і щастя невгамовного!

З роси й води Вам, шановна Тетяно Євдокимівно
і нехай Всевишній береже Вас та Ваших рідних й близьких!