Вітання з нагоди 1-го вересня – Дня знань!

Шановні викладачі, співробітники,
дорогі студенти, батьки!

Щиро вітаємо Вас з прекрасним святом 1-го вересня – з Днем знань! Цей день завжди хвилюючий, особливий та урочистий. Саме 1-го вересня починається неймовірно цікавий та водночас нелегкий шлях до знань та до нових звершень. Бажаємо Вам величезного бажання вчитися і пізнавати. Легкості в новому навчальному році. Дружної атмосфери, цікавих подій, чудових відміток і постійного прагнення бути краще, ніж вчора. Успіхів, удачі, здоров’я, терпіння і чудових спортивних результатів!

День знань – особливе свято! Перший календарний день осені зазвичай яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Упродовж нього дзвінко звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик здобувати нові знання! Та цього року, як і минулого, традиційних і звичних для нас з вами святкувань немає. Причина добре нам відома – коронавірус. Тим не менше, у цей день від усієї душі хочемо Вам побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приніс тільки приємні враження!

Славна традиція святкувати перший день нового навчального року об’єднала багато поколінь: без перебільшення, його відзначають усі – від вихованців дитячих садків до людей, які давно вже закінчили середню школу або вищий навчальний заклад. Це наше спільне свято, тому що в основі будь-якої справи, будь-якої професії і навіть хобі завжди лежать знання. Адже саме вони дають людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість домогтися успіху і реалізувати свої здібності.

Педагоги дошкільних освітніх установ, вчителі середніх шкіл, викладачі вишів – це ті люди, які відкривають нам навколишній світ. Від їх таланту, відповідальності і професіоналізму залежить дуже і дуже багато чого. Відрадно, що з кожним роком в освітніх установах України впроваджується безліч інноваційних програм, українські школярі і студенти перемагають на олімпіадах та успішно виступають на конференціях різного рівня, а їх наставники постійно підвищують рівень своєї професійної майстерності. Україна завжди вирізнялася високим інтелектуальним потенціалом своїх громадян, і ми віримо, що усі разом ми збережемо і примножимо його.

Коли ж говорити конкретно про наш рідний Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського, то слід зазначити, що ми входимо у ТОП-100 усіх вишів України за консолідованим рейтингом, який визначається Міністерством освіти і науки за низкою показників. Входимо ми й до ТОП-10 вишів Львівщини.

Не можемо ми сьогодні ще раз не згадати й наших олімпійців, які гідно представили Україну та наш Університет на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх у Токіо. Зокрема, прекрасним прикладом для наслідування у досягненні своєї мрії життя став виступ у столиці Японії Алли Черкасової, яка далеко не за найсприятливіших умов зуміла таки, наперекір усім негараздам, здобути олімпійську медаль у змаганнях з вільної боротьби!

Безпосередньо причетними до трьох нагород збірної України на Олімпіаді є й двоє тренерів – Антон Нікулін та Євген Болібрух, які диплом про вищу освіту здобули у стінах нашого Університету. Очолювана Антоном Володимировичем збірна України з карате завоювала дві медалі, а Євген Михайлович підготував срібну медалістку змагань з велотреку Олену Старікову.

Тож у цей святковий день бажаємо усім Вам зберегти дитячу спрагу знань, юнацьку допитливість розуму і зрілість міркувань! Нехай цьогорічний першовересень, незважаючи ні на що, буде сонячним та несе добрий настрій у кожен навчальний заклад, у кожну родину! Зі святом 1-го вересня!

З повагою,
Ректорат ЛДУФК імені Івана Боберського

Хай навчання в радість буде,
Хай наука не забуде
Поміститись в голові,
Щоб вдавалось все тобі!

Загалом, ти добре вчися,
І ніколи не журися
Про оцінки, про свої,
Знай, що головне в житті,
Це освіта і знання,
Вчитель, тренер і рідня!

Тож навчатись на відмінно
Бажаєм тобі віднині.
Батькам своїм на радість,
На славу Україні!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ