Вітання з нагоди Міжнародного дня студентського спорту!

Шановні студенти та члени спортивного клубу «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, вітаємо Вас з Міжнародним Днем студентського спорту! Вже восьмий рік поспіль 20-го вересня увесь світ відзначає це свято, започатковане Генеральною конференцією ЮНЕСКО у 2015 році за ініціативи Міжнародної федерації студентського спорту (FISU).

Спорт на благо миру та розвитку – гасло цієї міжнародної події, яке підкреслює важливість і необхідність такого виду загальнолюдської діяльності як для всіх нас загалом, так й для кожного зокрема. А здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою загального процвітання і благополуччя нашого суспільства та нашої держави.

Цей день покликаний привернути увагу та підвищити значущість спорту в навчальних закладах незалежно від підпорядкування та залучити до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяти його популяризації і розвитку. Рухомий спосіб життя, фізична культура і спорт є надійним джерелом доброго настрою та оптимізму, здоров’я і довголіття!

На превеликий жаль, цього разу ми відзначаємо Міжнародний День студентського спорту в умовах повномасштабної війни, яка триває уже майже сім місяців. Та незважаючи на усі проблеми сьогодення, в цей святковий день для усіх студентів-спортсменів планети ми щиро бажаємо усім Вам міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України загалом та нашого Університету зокрема!

Як свідчить історія людства, в усі часи саме здорові тілом і духом люди складали опору суспільства, адже спорт загартовує волю й характер кожної особистості. Бажаємо Вам нескінченної енергії, наполегливості, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень та гучних перемог на змаганнях найвищого національного і міжнародного рівнів, творчих та трудових здобутків, успіхів у навчанні та віри у велике майбутнє українського народу і нашої держави!

Україна завжди славилась своїми спортивними талантами. Має їх і наш славетний Університет, що на практиці щоразу доводять його студенти. Ось і влітку цього року на V Європейських Університетських Іграх-2022 у польському місті Лодзь 30 студентів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського змагалися у чотирьох видах спорту – водному поло, гандболі, карате і шахах. В підсумку 25 з них повернулися додому з медалями. В активі львівських «інфізівців» чотири нагороди. «Золото» здобули жіноча гандбольна команда (11 гравчинь) і каратистка Діана Шостак. Срібні медалі вибороли чоловіча ватерпольна команда (12 гравців) та каратист Юрій Мосійчук. У загальнокомандному медальному заліку серед 450-ти університетів 40-ка країн Старого світу наш Університет посів високе 22-е місце. А серед закладів вищої освіти України – ми другі.

Відзначилися представники нашого вишу високими досягненнями на міжнародній та всеукраїнській спортивній арені й минулими вихідними – напередодні нинішнього свята. Зокрема, три медалі вони поклали до скарбнички української команди на Євро-2022 зі стрільби кульової. Аналогічний результат у «інфізівців» і на чемпіонаті світу-2022 серед студентів з веслування на байдарках і каное. А ватерполісти львівського «Динамо», склад якого на три чверті сформовано зі студентів та випускників кафедри водних і неолімпійських видів спорту нашого вишу, здобули черговий національний трофей – виграли Кубок України. І ми пишаємося Вашими, шановні студенти, досягненнями!

Окрім того, Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації. Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики і басейни якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов.

Тож зичимо Вам високих здобутків та перемог у професійній діяльності на славу України і нашого Університету! Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, а також взірцем для юних мешканців нашої держави!

Слава Україні! Героям Слава! Слава ЗСУ!
Все буде Україна!

Ректорат ЛДУФК імені Івана Боберського