Вихованка Ірини Рудої Христина Погранична – бронзовий призер Кубку світового виклику

У столиці Білорусі Мінську завершився Кубок світового виклику з художньої гімнастики – FIG World Challenge Cup 2021. Бронзову нагороду на цьому турнірі здобула студентка першого курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Христина Погранична, особистим тренером якої є доцент кафедри гімнастики, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, заслужений тренер України Ірина Руда.

Кубок світового виклику з художньої гімнастики (FIG World Challenge Cup 2021) у Мінську – одне із останніх змагань світового рівня перед ХХХІІ Олімпійськими іграми-2020 в Токіо. З великою ймовірністю у столиці Японії спортивну честь синьо-жовтого прапора на турнірі з художньої гімнастики захищатиме й Христина Погранична – срібна медалістка у багатоборстві ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018, що відбулися у столиці Аргентини Буенос-Айресі.

Зазначимо, що загалом на звітні змагання до столиці Білорусі, які тривали в місцевому Палаці спорту упродовж трьох днів, з 2-го по 4-е липня, приїхали 45 грацій із 12-ти країн світу.

У столиці Білорусі вихованка заслуженого тренера України Ірини Рудої посіла високе шосте місце у багатоборстві і змогла кваліфікуватись у всі чотири фінали в окремих видах. У кваліфікаційних змаганнях Христина стала п’ятою у вправі з м’ячем, зі стрічкою і з обручем та посіла восьме місце у вправі з булавами.

У заключний день змагань, коли визначалися переможці та призерки в окремих видах багатоборства, Христина Погранична найуспішніше виступила у фіналі зі стрічкою, в якому із результатом 22,250 бали посіла третє місце і зійшла на «бронзову» сходинку медального подіуму.

Близькою до ще однієї нагороди 18-річна львівська юна грація була в фіналі вправ з булавами, де стала четвертою, зупинившись за крок до бронзової медалі.

Окрім того Христина Погранична посіла шосте місце у фіналі змагань вправи з м’ячем та фінішувала на сьомій позиції у вправі з обручем.