Визначилися переможці Відкритого чемпіонату СК «СКІФ» ЛДУФК з пауерліфтингу (Фото)

Минулими вихідними, 28-го і 29-го серпня, на базі Універсального манежу стадіону СКІФ Львівського державного університету фізичної культури відбувся Відкритий чемпіонат СК «СКІФ» ЛДУФК з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу. У змаганнях взяли участь 116 спортсменів, які представляли 21 спортивний клуб та вісім Дитячо-юнацьких спортивних шкіл з шести областей України.

Спортсмени змагалися у різних вагових категоріях серед чоловіків та жінок, юніорів і юніорок, юнаків та дівчат, а також ветеранів з пауерліфтингу і класичного пауерліфтингу.

Упродовж двох змагальних днів спортсмени демонстрували високі спортивні досягнення та в напруженій боротьбі виборювали нагороди чемпіонату.

Найбільш яскравими моментами змагань стали безперечно виступи найбільш титулованих спортсменів. Серед юніорок перемогу в абсолютній першість отримала майстер спорту Дарія Іськів з сумою триборства 452,5 кг, що на 20 кг перевищує норматив майстра спорту України міжнародного класу.

Серед дівчат кращою стала Софія Станько, сума триборства якої склала 315 кг, а серед жінок – майстер спорту України міжнародного класу Юлія Чикаліна з сумою триборства 387,5 кг. Найсильнішою жінкою в екіпірувальному дивізіоні за результатами змагань стала майстер спорту Мирослава Кошелик з сумою триборства 325 кг.

У кожній ваговій категорії серед юнаків, юніорів, чоловіків та ветеранів спортсмени в жорстокій боротьбі змагалися за місця п’єдесталу пошани. Серед чоловіків абсолютну першість виборов представник Закарпаття Дмитро Біляк, сума триборства якого склала 630 кг. Серед юніорів найсильнішим був Андрій Дорота, який продемонстрував суму триборства 615 кг. А Максим Баглай виборов перемогу в абсолютній першості серед юнаків з сумою триборства 472,5 кг.

Серед ветеранів перемогу в абсолютній першості здобув майстер спорту Віктор Погребінський, який у сумі триборства показав результат 370 кг. В екіпірувальному дивізіоні абсолютну першість серед чоловіків отримав Назар Ільчишин, який продемонстрував результат 555 кг.

Необхідно відзначити, що дані змагання було проведено за сприяння Управління спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, кубками, медалями та подарунками від спонсорів змагань – торгової марки «Ортопрофі» та фірми «XXL Nutrition».