Вперше у все-німецькому 102.Katholikentag у Штутгарті була представлена Україна

Проєкт «Ремінсценції.UA» презентував німецькому глядачу ТанцТеатр «Життя», в якому активну участь брали студенти кафедри хореографії та мистецтвознавства (завідувач – професорка Валентина Сосіна) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського під керівництвом народної артистки України, професора кафедри Ірини Мазур.

Майже двотижневі гастролі колективу до Німеччини стали доброю основою для початку відвертого діалогу двох самодостатніх європейських держав.

Концерти відбулися у п’яти містах Німеччини, зокрема у Штутгарті та Мюнхені, причому усі концерти були з аншлагами. На трьох виступах було зібрано 203 500 гривень для Збройних Сил України.

Проект ТанцТеатру «Життя» отримав позитивні відгуки в німецькій пресі, з якими можна ознайомитися ЗА ПОСИЛАННЯМ.

На жаль, пересічному європейцю все ще важко зрозуміти суть російсько-українських стосунків, а тому, що більше таких культурних десантів Україна посилатиме до Європи, то швидше нам вдасться здобути перемогу на важливих фронтах – культурному й інформаційному.

І на противагу «русскому міру» з його культурою – ми маємо протиставити велич і надбання української культури. Наші військові захищають Україну зі зброєю в руках, а наш культурний фронт має не менш важливе завдання – руйнувати міфи «большой русской культури» і відкривати світу Україну!