Хореографічні номери магістрантів ЛДУФК

Магістранти шостого курсу кафедри хореографії та мистецтвознавства (завідувачка – професорка Валентина Сосіна) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського 21-го грудня представили свою майстерність у постановці хореографічних номерів (дисципліна «Мистецтво балетмейстера», викладач Олена Мартинюк).

Були представленні постановки у всіх хореографічних стилях – класичному, народному, сучасному. Дуже цікаві постановки представили провідні солісти Національного театру опери і балету імені Соломії Крушельницької – Арсен Марусенко і Катерина Супруненко.

Магістрант шостого курсу Володимир Гудов показав свою постановку «Гуцульська Верховинка» у виконанні Зразкового ансамблю народного танцю, керівником якого є випускниця нашого університету Катерина Савельєва.

Додамо, що на відкритих заняттях були присутні усі викладачі кафедри хореографії та мистецтвознавства, а також студенти молодших курсів.