Христина Філевич грає у складі збірної України з баскетболу 3х3 у відборі на Олімпіаду-2020

В австрійському місті Грац напередодні стартував турнір з баскетболу 3х3 у рамках олімпійської кваліфікації до Ігор-2020 в Токіо. У складі жіночої збірної України грає й випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Христина Філевич.

Національна жіноча збірна України з баскетболу 3х3 напередодні, 26-го травня, завершила виступ в рамках першого ігрового дня кваліфікації до ХХХІІ літніх Олімпійських ігор-2020 в Токіо.

Загалом боротьбу за три путівки на Ігри-2020 в столиці Японії ведуть 20 збірних команд, розподілених на попередньому етапі на чотири групи – по п’ять в кожній. До матчів плей-оф, що розпочнуться з чвертьфінальної стадії, виходять по два кращих колективи з кожного з чотирьох квінтетів. Українки потрапили у групу -В-, де їхніми суперницями є збірні Австралії, Ірану, Таїланду та Японії.

Наша команда виступає у наступному складі: Ганна Рульова, Христина Філевич, Ганна Ольховик, Наталя Цюбик.

В перший ігровий день команда Володимира Холопова провела два поєдинки, у яких здобула переконливу перемогу над збірною Таїланду з рахунком 21:7 та зазнала поразки з різницею у три пункти в напруженому матчі проти Австралії – 12:15.

Таким чином, після першого ігрового дня наша команда посідає друге місце в групі -В-, маючи 50% виграшів. По одній перемозі після двох матчів також мають збірні Австралії і Таїланду, яких наші дівчата випереджають за рахунок додаткових показників (різниці здобутої у матчі проти Таїланду).

Лідирують у нашій групі японки, які виграли обидва своїх матчі. Команда Ірану двічі програла і наразі є аутсайдером квінтету -В-.

Додамо, що завтра, 28-го травня, наша збірна проведе два заключних матчі групового раунду, в яких протистоятиме командам Японії та Ірану.

БАСКЕТБОЛ 3х3. ЖІНКИ. ОЛІМПІЙСЬКА КВАЛІФІКАЦІЯ.
ГРУПОВИЙ РАУНД

Група -В-
(Результати 26 травня)

Японія – Австралія – 21:15

Україна – Таїланд – 21:7

Іран – Японія – 4:22
Австралія – Україна – 15:12
Іран – Таїланд – 20:21


РОЗКЛАД МАТЧІВ 28 ТРАВНЯ

12:00
Японія – Україна

12:25
Таїланд – Австралія

14:05
Україна – Іран

14:30
Таїланд – Японія

16:10
Австралія – Іран

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ