Христина Філевич – найкраща форвардиня баскетбольної Суперліги

Федерація баскетболу України визначила імена найкращих гравчинь за амплуа та найкориснішої (MVP) баскетболістки вітчизняної жіночої Суперліги за підсумками сезону-2020/2021. Серед лауреатів й випускниця кафедри спортивних та рекреаційних ігор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Христина Філевич, яка на клубному рівні виступає за столичний «Київ-Баскет».

За оцінками експертної комісії, Христина Філевич за підсумками чемпіонату України серед клубів жіночої Суперліги сезону-2020/2021 визнана найкращою форвардинею.

Фахівці відзначили, що упродовж усього турніру вона була однією з найстабільніших гравчинь чемпіонату, яка допомогла своїми ефективними та результативними діями вийти столичному «Київ-Баскету» у фінал плей-оф. Христина йде другою після Міріам Уро-Нілє в своєму колективі за набраними очками в середньому за матч. А у фінальній серії з «Прометеєм» з Кам’янського, Філевич ставала найрезультативнішою гравчинею команди у другому та третьому поєдинках.

Загалом упродовж сезону Христина Філевич у Суперлізі зіграла в 32 матчах. У середньому за гру проводила на майданчику 27 хвилин 6 секунд, набирала 14.3 очка, робила 6.3 підбирання та 3.5 передачі. Ефективність (РЕ) її дій становить 18.3.

До вашої уваги імена решти лауреатів жіночої Суперліги
сезону-2020/2021
:

MVP сезону – Турон Берніс Мосбі («Прометей» Кам’янське) – 31 матч, 26 хвилин 18 секунд, 19.6 очка, 10.5 підбирання, 1.8 передачі. РЕ 26.9.

Найкраща захисниця – Ольга Дубровіна («Прометей» Кам’янське) – 31 матч, 24хвилини, 11.0 очка, 9.5 передачі, 2.6 підбирання. РЕ 17.2.

Найкраща центрова – Ганна Рульова (БК «Франківськ») – 38 матчів, 30.5 хвилини, 20.7 очка, 12.2 підбирання, 3.0 передачі. РЕ 24.7.

Найкраща молода гравчиня – Дарія Дубнюк (БК «Київ-Баскет») – 31 матч, 14 хвилин, 3.8 очка, 1.5 підбирання, 1.9 передачі. РЕ 4.4.

За матеріалами сайту ФБУ