Христина Погранична – у ТОП-5 першого етапу Гран-Прі з художньої гімнастики

Упродовж двох днів, 16-го і 17-го липня, в столиці Ізраїлю Тель-Авіві відбувся перший етап Гран-Прі сезону 2021 року з художньої гімнастики. П’яте місце у багатоборстві та в двох фіналах посіла студентка першого курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Христина Погранична, особистим тренером якої є доцент кафедри гімнастики, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, заслужений тренер України Ірина Руда.

Серед учасниць Гран-Прі Ізраїлю загалом були чотири українські гімнастки: віце-чемпіонка Європи у команді та переможниця Гран-Прі Вікторія Онопрієнко, віце-чемпіонка Юнацької Олімпіади-2018 та призерка етапів Кубка світового виклику Христина Погранична, призерка чемпіонату світу і Європи Влада Нікольченко та чемпіонка Європи у команді Меланія Тур.

У перший день турніру в Тель-Авіві, 16-го липня, грації боролись за медалі у багатоборстві та кваліфікувались у фінали в окремих видах.

Христина Погранична, Вікторія Онопрієнко, Влада Нікольченко та Меланія Тур посіли у багатоборстві п’яте (99.900), шосте (99.450), восьме (97.800) і п’ятнадцяте (88.150) місця відповідно.

Перший рядок в підсумковому протоколі в багатоборстві посіла господарка змагань, багаторазова призерка чемпіонатів світу Ліной Ашрам (112.75), а срібну і бронзову медалі вибороли титуловані білоруски Аліна Горносько (106.85) та Анастасія Салос (105.20).

РЕЗУЛЬТАТИ БАГАТОБОРСТВА

Зазначимо, що Христина Погранична єдина серед українок кваліфікувалась у всі чотири фінали, Вікторія Онопрієнко пробилася у два фінали (з м’ячем і булавами), а Влада Нікольченко – в один (з обручем).

Фінали в окремих видах відбулися напередодні, 18-го липня.Вікторія Онопрієнко зупинилась за крок від п’єдесталу у фіналах з м’ячем і булавами, а також показала восьмий результат у вправі з обручем. Христина Погранична стала п’ятою у фіналах з обручем і м’ячем та сьомою – у вправах з булавами і стрічкою. При цьому обидві українські грації отримали свої вищі оцінки в поточному сезоні.

РЕЗУЛЬТАТИ ФІНАЛІВ

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ