Христина Славич – срібна призерка Чемпіонату України з кросу серед дівчат U-18

Студентка першого курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Христина Славич (на фото нижче) виборола срібну нагороду Чемпіонату України 2022 року з легкоатлетичного кросу серед дівчат вікової категорії U-18.

Першокурсниця факультету фізичної терапії та ерготерапії (декан – професор Мирослава Данилевич) нашого Університету Христина Славич на головному старті року національного рівня з легкоатлетичного кросу в Ужгороді змагалася на дистанції 2 км серед дівчат вікової категорії U-18.

Загалом у цьому виді програми змагань за нагороди вели боротьбу 20 спортсменок. 17-річна вихованка СДЮШОР «Веслярик», одним з тренерів якої є старший викладач кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) нашого вишу Віктор Прокопенко, зі старту забігу трималася серед лідерів і в підсумку фінішувала другою з результатом 7 хвилин 42 секунди та зійшла на срібну сходинку медального подіуму.

Новоспеченій чемпіонці України – киянці Софії Гордійчук (на фото нижче – по середині) – Христина Славич програла 8 секунд. Водночас представницю Кіровоградщини Вікторію Бондаренко (на фото нижче – справа), яка фінішувала третьою і виборола бронзову нагороду, галичанка випередила на фініші на 4 секунди.

Зазначимо, в Ужгороді визначалися чемпіони України 2022 року з легкоатлетичного кросу й в інших вікових групах. Як ми вже повідомляли раніше, у змаганнях чоловіків на дистанції 2 км срібну нагороду завоював випускник нашого вишу Роман Ростикус, а третьокурсник факультету фізичної культури і спорту Максим Караїм посів шосте місце. Втім, додому він повернувся не з пустими руками. Адже у заліку серед молоді Максим показав другий час, тож зійшов на «срібну» сходинку медального подіуму. А студентка четвертого курсу цього факультету Юлія Григор’єва виборола бронзову медаль молодіжного чемпіонату України та замкнула ТОП-8 серед дорослих бігунок на дистанції 2 км.