ХХХІІ Всесвітню літню Універсіаду-2023 перенесли з російського Єкатеринбургу

Міжнародна федерація університетського спорту (FISU) вирішила перенести ХХХІІ Всесвітню літню Універсіаду 2023 року з російського Єкатеринбургу. Нове місце проведення планетарного спортивного студентського форуму визначиться 10–12 листопада нинішнього року на спеціальному засіданні FISU у Брюсселі.

Як зазначається у заяві на офіційному сайті FISU, таке рішення ухвалили на онлайн-засіданні виконавчого комітету Міжнародної федерації університетського спорту, яке відбулося у четвер, 28-го квітня, і було присвячене питанню проведення літньої Універсіади-2023.

Де саме вона відбудеться, поки не повідомляється. Нагадаємо, літня Універсіада-2023 у Єкатеринбургу мала пройти з 8-го по 19-е серпня. Засідання щодо літньої Універсіади-2023 відбудеться у Брюсселі з 10-го по 12-е листопада.

Крім того, у вересні 2022 року в Єкатеринбурзі повинен був відбутись Кубок світу зі спортивних єдиноборств. Його також було вирішено перенести в інше місце. Новим господарем престижного старту серед студентів став турецький Самсун.

Нагадаємо, раніше Міжнародна федерація студентського спорту (FISU) усунула Росію та Білорусь від участі у всіх змаганнях під егідою організації.

Російські та білоруські спортсмени разом з офіційними особами національних федерацій студентського спорту не братимуть участі у змаганнях та заходах FISU як мінімум до кінця 2022 року.

Тож російські та білоруські спортсмени не візьмуть участь у ХХХІ літній Універсіаді-2022, яка пройде з 26-го червня по 7-е липня в китайському місті Ченду.

За матеріалами офіційного сайту FISU