За 100 днів війни українці здобули на спортивному фронті 619 медалей

Українці – нація переможців. За 100 днів з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну наші спортсмени і спортсменки вибороли 619 медалей. Про це повідомив міністр молоді та спорту України – олімпійський чемпіон Барселони-1992 в командному турнірі з фехтування на шаблях Вадим Гутцайт.

На всіх офіційних міжнародних змаганнях з олімпійських і неолімпійських видів спорту, а також видів спорту осіб з інвалідністю українські атлети, захищаючи спортивну честь синьо-жовтого прапора, здобули загалом 619 медалей – 296 золотих, 176 срібних та 147 бронзових.

«Усією країною мужньо тримаємо стрій і виборюємо нашу Перемогу на всіх фронтах. Дякую спортсменам за звитяги на спортивному фронті. Дякую всім захисникам України, які щодня роблять можливими ці та всі майбутні наші перемоги. Пишаємося вами і вболіваємо за Україну», – заявив очільник мінмолодьспорту.

Приємно констатувати, що свій внесок у «синьо-жовті» звитяги на спортивному фронті роблять й студенти та випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Зокрема упродовж 100 днів, що триває війна українського народу проти варварів-орків з московії, медалі до «синьо-жовтої» скарбнички поклали наш юний богатир-важкоатлет Богдан Гоза, Вероніка Марченко (стрільба з лука), байдарочниця Анастасія Горлова і каноїст Віталій Вергелес, Юрій Ковальчук (сучасне п’ятиборство), фехтувальники Віталій Свистіль та Клод Юнес, Олександр Галкін і Олег Царьков (обоє – стрільба кульова) та кара теки Катерина Крива, Галина Мельник і Діана Шостак.

Слава Україні! Слава Героям! Слава ЗСУ!
Слава нашим спортсменам!