Завтра відбудеться відкрите тренування з настільного тенісу Віктора Дідуха

У середу, 15-го червня, відбудеться відкрите тренування з настільного тенісу. Заняття проведе чемпіон XV літніх Паралімпійських ігор-2016 у Ріо-де-Жанейро, заслужений майстер спорту, чемпіон Євро-2015, заслужений тренер України Віктор Дідух, який диплом про вищу освіту здобув у стінах Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Тренування відбудеться завтра, 15-го червня, у Стрийському парку поблизу входу до Львівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Цей вид спорту тут викладають п’ять тренерів. Зазначимо, що секції працюватимуть і влітку, тож охочі зможуть розпочати навчання навіть влітку.

Початок відкритого заняття – 11:00.
Тривалість тренування – 90 хв.

Організатор заходу – Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Нагадаємо, «Спортивні канікули» – проєкт управління молоді та спорту ЛОДА, покликаний познайомити дітей з активними видами відпочинку та заохотити долучатися до секцій у спортивних школах у новому навчальному році. Це проєкт про здоров’я, безпечні розваги, правила чесної гри, командну роботу і плекання світогляду переможців.

За матеріалами Управління молоді та спорту ЛОДА