Захищаючи Україну, загинув Роман Прендота

Сумна звістка надійшла з фронту – захищаючи рідну землю від рашистсько-фашистських загарбників, 12-го листопада 2022 року загинув Роман Прендота – син викладача кафедри фізкультурно-спортивної реабілітації та спортивної медицини Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, магістра здоров’я людини Галини Хавелко.

Роман Прендота, як справжній патріот України, з перших днів вторгнення клятих варварів з московії на нашу рідну землю добровольцем вступив до лав Збройних сил України. Пройшовши курс військової підготовки, він практично увесь час разом зі своїми бойовими побратимами перебував у найбільш гарячих точках. На превеликий жаль, 12-го листопада в боях під Павлівкою, що на Донеччині ворожа куля обірвала його земне життя...

Студенти і професорсько-викладацький склад, ректорат та увесь колектив Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського сумують з приводу загибелі Прендоти Романа Івановича та висловлюють свої щирі співчуття Галині Степанівні, а також рідним, близьким і друзям покійного.

Вічная пам’ять Герою України...

Слава Україні! Героям Слава! Слава ЗСУ!
Герої не вмирають...

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ