Збірна України U-21 з футболу в плей-оф відбору Євро-2023 зіграє зі словаками

Молодіжна збірна України з футболу U-21, у складі якої в попередніх іграх кваліфікації чемпіонату Європи-2023 грали й четверо студентів кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Олексій Сич, Максим Хлань, Остап Притула та Іван Желізко, у раунді плей-оф відбору зіграє проти одноліток зі Словаччини.

У штаб-квартирі Союзу Європейських футбольних асоціацій (УЄФА) у швейцарському Ньоні напередодні, 21-го червня, відбулася церемонія жеребкування стикових матчів кваліфікації чемпіонату Європи 2023 року серед молодіжних збірних команд, сформованих з гравці віком до 21 року на момент старту турніру. У плей-оф відбору на Євро-2022 грає і молодіжна збірна України.

Нагадаємо, у фінальній частині турніру виступатимуть 16 команд, 12 з яких уже відомі: Румунія й Грузія як господарі Євро-2023; дев’ять переможців груп кваліфікації – Бельгія, Англія, Франція, Німеччина, Португалія, Нідерланди, Іспанія, Норвегія, Італія; а також Швейцарія – краща команда серед дев’яти володарів других місць групового етапу кваліфікації.

Чотирьох останніх учасників визначить плей-оф, в якому гратимуть решта вісім володарів других місць – Данія, Ізраїль, Ірландія, Ісландія, Словаччина, Україна та Хорватія.

Згідно з результатами вчорашнього жеребкування плей-оф кваліфікації Євро-2023 молодіжна збірна України зустрінеться з командою Словаччини. Майбутній суперник «синьо-жовтих» посів друге місце у групі -С-, де не зміг випередити Іспанію, але обійшов Північну Ірландію, Литву та Мальту. Поєдинки плей-оф пройдуть у період з 19-го по 27-е вересня поточного року. Зазначимо, що перший матч проти словаків підопічні Руслана Ротаня зіграють на виїзді.

ЄВРО-2023 (U-21)
КВАЛІФІКАЦІЯ. ЖЕРЕБКУВАННЯ ПЛЕЙ-ОФ

Хорватія – Данія
Словаччина – Україна
Ірландія – Ізраїль
Ісландія – Чехія

Додамо, що фінальний турнір пройде у червні /липні 2023 року. Поєдинки турніру за участі 16-ти збірних приймуть чотири стадіони в Румунії (два – у Клуж-Напоці й два – у Бухаресті) та чотири у Грузії (у Батумі, Поті й два – у Тбілісі). Матч-відкриття відбудеться в Румунії, а фінал – у Грузії.

За матеріалами сайту УАФ