«Золотий хет-трик» снайперів ЛДУФК на Всеукраїнській Універсіаді-2021

У Львові, на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України, у спортивно-стрілецькому комплексі, упродовж чотирьох днів, з 3-го по 6-е червня, відбулися змагання зі стрільби кульової за програмою XVI літньої Універсіади України-2021. На всеукраїнському студентському форумі успішно виступила команда Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

До складу команди нашого Університету увійшли студенти факультету фізичної культури і спорту: третьокурсник Святослав Гудзий, четвертокурсники Сніжана-Софія Пакліковська, Олег Замико, Андрій-Олег Злонкевич і Павло Коростильов (поза конкурсом), а також студент факультету педагогічної освіти Богдан Гротовицький і випускники Анна Хмельницька та Степан Леус.

У змаганнях брали участь представники 11-ти ЗВО України. Змагання характеризувалося запеклою боротьбою, у якій отримано цілу низку високих спортивних результатів світового рівня. Заслуговують на увагу результати змагань й наших стрільців.

Зокрема, у вправі ГП-МІХ Святослав Гудзий разом із Сніжаною-Софією Пакліковською (на фото вище) в запеклій боротьбі з представниками Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського вибороли перемогу та стали володарями золотої нагороди. У цій же вправі студент Андрій-Олег Злонкевич у парі з випускницею нашого Університету Анною Хмельницькою посіли четверте місце.

Святослав Гудзий відзначився і в особистому заліку у вправі ГП-6, де він став володарем ще однієї золотої нагороди. Олег Замико у цій вправі посів четверте місце, Степан Леус – п’яте, Андрій-Олег Злонкевич – шосте, а Богдан Гротовицький – восьме.

Дівчата також боролися в індивідуальному фіналіу вправі ГП-6. Зокрема, Сніжана-Софія Пакліковська посіла шосте місце, а Анна Хмельницька – сьоме.

Не було рівних представникам нашого Університету у командному заліку у вправі ГП-6 серед чоловіків. За збірну ЛДУФК імені Івана Боберського виступали Святослав Гудзий, Олег Замико та Андрій-Олег Злонкевич (на фото нижче).

У підсумку «кульовики» нашого вишу здобули три медалі найвищої проби та друге загальнокомандне місце, яке може трансформуватися у перше за умови дорахування додаткових балів Павла Коростильова.